منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
 مجله فارسي مجله فارسي .

مجله فارسي

چرا همسرم معتاد به فيلم غير اخلاقي شده؟

همسرم فيلم پورن تماشا مي كنيد. چرا همسرم فيلم سكسي تماشا مي كند؟
 
چند وقتي بود كه احساس مي‌كردم فكرش جاي ديگري است، مثل قبل‌ترها به من اهميت نمي‌داد، انگار من در زندگي‌اش نبودم. مرا نمي‌ديد و نمي‌شنيد. بي‌توجهي‌هاي او به قدري بود كه مرا دلخور و ناراحت مي‌كرد. در اين ميان، رابطه‌مان نيز روز به روز سرد و سردتر مي‌شد.
تماشای فیلم پورن
 

اگر چه به او اطمينان كامل داشتم، او مرد سر به زير و متيني است، اما گاهي فكر مي‌كردم شايد پاي زن ديگري در ميان باشد.
بتازگي كمي تنبل هم شده بود و بموقع سركارش حاضر نمي‌شد. مي‌ترسيدم تاخيرها و مرخصي‌هاي بي‌موردش از كار بيكارش كند. مدام در گوشه‌اي از اتاق كز مي‌كرد و با تلفن‌همراه و لپ تاپش سرگرم مي‌شد؛ هر بار كه از او انتقاد مي‌كردم، عصباني مي‌شد و پرخاش مي‌كرد.

چند باري جيب‌هايش را گشتم و تلفن همراه و رايانه‌اش را هم چك كردم، اما به چيز مشكوكي برخورد نكرده بودم تا اين‌كه چند روز پيش متوجه پسورد يكي از فايل‌هاي شخصي‌اش شدم. از سر كنجكاوي منتظر فرصتي بودم كه وارد آن فايل‌ها شوم. ديروز زماني كه در حمام بود اين كار را كردم، متاسفانه در كمال ناباوري با صحنه‌هايي مواجه شدم كه ...

تصاوير اغواگرانه زنان و فيلم‌هاي مستهجن همچون پتكي بر سرم بود كه مرا از خواب بيدار كرد. حالا دست همسرم رو شده و فهميده‌ام ماجرا از چه قرار بوده است.

از سادگي خودم و اطمينان بسيار به همسرم دلگيرم، ديگر او را نمي‌شناسم، حس مي‌كنم سال‌هاي جواني‌ام با اين مرد هدر رفته و زندگي‌ام بر فناست. هيچ وقت فكر نمي‌كردم همسرم به من خيانت كند و به پاي تماشاي چنين فيلم‌ها و تصاوير بنشيند. حالا متوجه مي‌شوم كه چرا همسرم روز به روز از من دورتر مي‌شود!

تماشای فیلم پورن, همسرم فیلم پورن تماشا می کند

* * *

پاسخ مشاور: در سال‌هاي اخير، به واسطه پيشرفت فناوري و ورود بسياري از اسباب تصويري و ارتباطي، برخي از افراد بويژه جوانان به تماشاي تصاوير و فيلم‌هاي پورنوگراف گرايش پيدا كرده‌اند. جذابيت‌هاي ديداري هوسناك پورنوگراف با توجه به تنوع اسباب عرضه آن (عكس، فيلم، كتاب و...) براحتي در دست همگان قرار مي‌گيرد و به آثار سوئي منجر مي‌شود كه گاه برخي از افراد متاهل را كه تعهد به همسر از جمله وظايف زناشويي‌شان است، وسوسه كرده و در مرداب متعفن خود چنان غرق مي‌كند كه لذات مجازي، موقت و بي‌هدف با شركاي جنسي خيالي را بر ارتباط مشروع و بحق زناشويي ترجيح مي‌دهند و در مسيري كه ره به جايي ندارد و ويراني خود و خانواده از كمترين آثار آن است، سوق مي‌دهد.

متاسفانه اين رخداد مرد و زن نمي‌شناسد، آلودگي هر دو جنس امكان‌پذير است، هر چند ‌ داده‌هاي تجربي و باليني نشان داده است مردان بيش از زنان در معرض پورنوگراف قرار دارند؛ اما روان‌شناسان معتقدند نتيجه اين رفتار مخرب يكي از زوجين بر بنيان خانواده بيش از توزيع جنسي اين مساله مهم است؛ زيرا هيچ يك از اعضاي خانواده (همسر، فرزندان) از آثار سوء آن در امان نبوده و هر يك به نحوي متضرر خواهند شد.

به همين دليل، با توجه به اهميت موضوع و شيوع آن در برخي خانواده‌ها، در اين نوشتار سعي شده است با ذكر دلايل بروز اين اتفاق و چگونگي برخورد درست و موثر، بر اين عادت ناپسند همسران كه گاهي بوي اعتياد به خود مي‌گيرد و به بروز بسياري از مشكلات زناشويي منجر شده و بر آتش نفاق و دوري زن و شوهران دامن مي‌زند، بپرداريم.

گاهي فقط كنجكاوي مطرح است

شرايط شما كاملا قابل درك است! شما، همسرتان را در حال مشاهده پورنو ديده‌ايد، فكرتان مغشوش شده و هزاران فكر ناخوشايند به ذهنتان راه يافته و همچنان هم افكاري مشوش در سر مي‌پرورانيد و بابت آنها احساس ياس و نوميدي مي‌كنيد. مدام گمان مي‌كنيد زندگي‌تان دچار بحران شده و دير يا زود از هم خواهد پاشيد.

افسار عنان‌گسيخته افكارتان را به دست گيريد و آرامشتان را حفظ كنيد. صبر داشته باشيد، احتمال ديگري هم وجود دارد، شايد افكارتان كاملا درست نبوده و شدت خطر پيش‌بيني شده كمتر از ميزان برآورد شما باشد، ممكن است برخلاف انديشه شما، زندگي‌تان هنوز از دست نرفته و اميدي به آن باشد. پيش از آن كه همه چيز را تمام شده بدانيد و كاسه «چه كنم چه كنم» به دست بگيريد، توصيه مي‌كنيم در جستجوي علت ماجرا باشيد و بدانيد اين مساله تا كجا پيش رفته است.

گاهي مشاهده تصاوير پورنو كنجكاوي ساده يا تفريحي موقت است كه بعد از فروكش كردن حس كنجكاوي، در مدت زماني بسيار كوتاه براي هميشه متوقف شده و تكرار نخواهد شد. هرچند ‌ اين احتمال هم هست كه كنجكاوي شكل عادت به خود گيرد و ترجيح فرد بر تجربه لذت طبيعي رابطه زناشويي شود، كه بحران پورنو در همين نقطه اتفاق مي‌افتد.

توجه داشته باشيد اين مساله به تاهل و جنسيت ارتباطي ندارد و در هر سن و سالي و در شرايط تاهل و تجرد مي‌تواند زنان و مردان را دچار سازد. مداومت بر كنجكاوي‌هاي پورنوگراف در افراد مجرد مي‌تواند آنان را براي هميشه از ازدواج گريزان كند يا در صورت تاهل، جايگاه رابطه جنسي مشخص نخواهد بود و به صورت امتناع، بي‌ميلي يا تمايل اندك به برقراري رابطه جنسي تظاهر خواهد يافت.

به همين دليل، در اولين گام پيشنهاد مي‌كنيم پيش از آن كه ماجرا را بزرگ جلوه داده و آن را به بحران تبديل كنيد، بكوشيد ميزان وابستگي همسرتان را به تصاوير و فيلم‌هاي پورنو بسنجيد و دريابيد كه همسرتان در چه شدت از وابستگي است و در چه مرحله از اين مسير رو به انحطاط قرار دارد. با كشف ميزان پيشرفت همسرتان، مي‌توانيد با تدابيري به كمك او شتافته و او را از ادامه راه بازداريد.

همچنين بخوانيد :  همسر مدام فيلم پورن تماشا مي كند، با او چه كنم؟

همسر معتاد را شناسايي كنيد

با مشاهده چند فيلم يا تصاوير غيراخلاقي در فايل‌هاي خصوصي رايانه، همراه و... همسرتان، بسرعت در مسند قضاوت ننشينيد، همسرتان را محاكمه نكرده و برچسب نزنيد. به جاي عكس‌العمل‌هاي ناشيانه كه از خشمتان نشات مي‌گيرد سعي كنيد با آرامش بسيار خودتان را كنترل كرده و به بررسي بيشتر شرايط بپردازيد و در جستجوي نشانه‌هاي بيشتري باشيد.

شما زماني مجاز هستيد همسرتان را به اعتياد پورنو متهم كنيد كه همچون ديگر اعتيادها، دريابيد وابستگي شديدي به اين موضوع پيدا كرده و امكان رهايي از آن ندارد. شدت اين وابستگي حائز اهميت است. اگر وابستگي تا به آنجاست كه همسرتان حاضر مي‌شود زمان كمتري را براي بودن با خانواده سَر كند و بي‌هيچ توجهي به كار و زندگي، شما و فرزندتان ساعت‌هاي زيادي از شبانه‌روز را بدون خستگي، صرف تماشاي تصاوير پورنو كند، از برقراري رابطه جنسي با شما امتناع مي‌كند يا تعداد دفعات آن نسبت به گذشته كاهش شديدي يافته است، يا آن كه درخواست‌هاي ناموجهي از شما دارد كه منافات بسياري با رابطه جنسي طبيعي دارد و گاه حتي ممكن است براي به دست آوردن اسباب مورد نياز، رفتارهاي پرخطر، بي‌مبالات و آسيب‌رساني همچون پرداخت مبالغ هنگفت، درگير شدن با مراجع غيرقانوني و... متوسل شود اين نشانه‌ها مي‌تواند شما را به اين اطمينان سوق دهد كه احتمالا همسرتان معتاد به فيلم پورن شده است.

از نزديك شدن به شما امتناع مي‌كند؟

بنابر اعتقاد روان‌شناسان، بسياري از مشكلات افراد در بزرگسالي، ريشه در دوران كودكي‌شان دارد، بي‌ترديد گرايش و تمايل افراطي به تصاوير و فيلم‌هاي مستهجن و مبتذل پورنو نيز از اين قاعده مستثنا نيست. اگر همسري «سرد و بي‌روح» داريد كه تمايل چنداني به رابطه زناشويي نشان نمي‌دهد يا آن‌كه هنگام برقراري رابطه جنسي (از معاشقه و پيش‌نوازي گرفته تا انجام رابطه جنسي) دچار ترس و هراس، اضطراب، احساس گناه، خشم و... مي‌شود، لازم است اندكي تامل كنيد و علت اين حادثه ناخوشايند را در گذشته‌هاي دور همسرتان جستجو كنيد.

روان‌شناسان و متخصصان جنسي معتقدند گاه مشاهده آگاهانه يا ناآگاهانه برخي تصاوير پورنو يا احيانا مشاهده رابطه جنسي برخي آشنايان نزديك در دوران كودكي، مي‌تواند علت بنيادين دل نگراني و اضطراب و متعاقب آن ‌ تمايل نداشتن به رابطه يا كاهش عملكرد جنسي امروز فرد باشد.

پيش از بلوغ، مشاهده هر نوع تصاوير جنسي، باعث تحريك جنسي فرد نمي‌شود و از آنجا كه كودك هيچ اطلاعي از ارتباط جنسي ندارد و از توانايي درك ‌ وجود اين روابط نيز عاجز است، ممكن است بيشتر در جهت كنجكاوي پيش رود يا آن كه صحنه‌هاي مشاهده شده را به عنوان نوعي خشونت عليه يكي از طرفين (بويژه جنس مونث) تصور كند.

مشاهدات جنسي كودك، در صورت فعال شدن در بُعد كنجكاوي، مي‌تواند به بيداري زودهنگام امور جنسي در كودك منجر شده و حتي او را تا مرز سوء استفاده جنسي نيز ‌ پيش ببرد. اما اگر كودك، رفتار جنسي مشاهده شده را، به عنوان خشونتي كه نسبت به يك قرباني وارد مي‌شود، معنا كند؛ ممكن است نسبت به فرد آزارديده حس ترحم يا حس انزجار از فرد آزاردهنده در ذهنش حك شود كه اين احساس‌هاي نابجا و به اشتباه نهادينه شده در روان كودك، بعدها در بزرگسالي، در مرتبه عمل فرد، باعث احساس گناه، اضطراب، اشتغال ذهني با تصاوير ديده شده، انزجار جنسي، سردي و بي‌ميلي جنسي يا حتي ترس و درد از رابطه جنسي شود.

با توجه به اين مهم، اگر در گفت‌وگوهاي همسرتان متوجه چنين مشكلي در سابقه زندگي او شديد يا با توجه به رفتارها و عكس‌العمل‌هاي همسرتان به وجود اين مساله در رابطه‌هاي گذشته او شك كرديد، توصيه مي‌كنيم با يك روان‌شناس مشكل را در ميان بگذاريد تا از حتمي بودن شناسايي علت مشكل همسرتان اطمينان حاصل كنيد؛ زيرا اين عامل تنها يكي از علت‌هاي اختلال در رفتارهاي جنسي به شمار مي‌آيد و بسياري از افراد صرفا به اين دليل، در جهت تماشاي تصاوير پورنوگراف برانگيخته نشده و به آن گرايش پيدا نمي‌كنند.

فكري كه با شما نيست

گاهي سوابق دوران نوجواني همسر، زندگي مشترك امروزتان را به چالش مي‌كشاند. ديدن صحنه‌هاي پورنو در نوجواني يا بعد از بلوغ و ارضاي غريزه جنسي با مشاهده تصاوير يا خيالپردازي‌هاي متعاقب آن مي‌تواند تاثيرات منفي ماندگاري را بر روان فرد بگذارد؛ و اين دقيقا اشتباهي است كه بسياري از نوجوانان مرتكب آن مي‌شوند و بعدها زندگي مشتركشان را دچار آسيب مي‌كنند.

مشاهده ‌ تصاوير پورنو در نوجواني هرگز به اين معنا نيست كه نوجوان گرايش جنسي ناسالمي دارد بلكه به اين معنا‌ست كه او در معرض خطر قرار دارد و انحراف جنسي، هر آن ممكن است اتفاق بيفتد.

درست است كه كنجكاوي درباره مسائل جنسي، بخش مهمي از ذهن نوجوان را به خود جلب مي‌كند، اما ناآگاهي و شناخت نادرست از مسائل جنسي كه اغلب با مخفي كردن سوالات از والدين يا افراد ديگر به دليل حجب و حيا اتفاق مي‌افتد، باعث مي‌شود نوجوان صرفا به خاطر كنجكاوي و پاسخگويي به سوالات خود، به ديدن پورنو متمايل شود تا شايد از اين طريق اطلاعات جنسي‌اش را بالا ببرد، اما تكرار مشاهده صحنه‌هاي پورنو براي ارضاي كنجكاوي، عادتي مي‌شود كه نه تنها اطلاعات جنسي نوجوان را افزايش نمي‌دهد بلكه ذهن را در مسيري غيرطبيعي پيش مي‌برد و از فرماني كه مغز براي عمل جنسي در يك مسير معين شده صادر مي‌كند، منحرف مي‌سازد به گونه‌اي كه فرد با خودارضايي و تصور خيالات جنسي با فردي مجازي و نامعلوم كه مي‌تواند هر لحظه چهره‌اي دلخواه و متنوعي نيز داشته باشد، به تسكين غريزه جنسي بپردازد.

گرفتاري همسر در تصاوير نادرست و آزاردهنده‌اي كه ارمغان كنجكاوي نوجواني است يا گاهي شكست عشقي او در گذشته، باعث مي‌شود همسرتان حتي بعد از ازدواج نيز، نتواند جسم و روانش را متعلق به شما گرداند و رها از تعلقات مجازي يا حقيقي سابق شود. با اين حال توصيه مي‌شود پيش از اطمينان يافتن از اصل موضوع، از زدن هر برچسبي به او بشدت خودداري كنيد.

براي درمان همسرتان دست به كار شويد

‌در مواجهه با همسرتان يا هر فرد ديگري كه بكرات از ابزارهاي پورنو استفاده مي‌كند، بايد در اولين گام، انگيزه فرد را از اين تمايل مشخص كنيد. بدانيد كه چرا او سراغ چنين رفتاري رفته است‌. آيا او كاملا آگاهانه وارد اين جريان شده يا ناآگاهانه؟ آيا همسرتان را يك كنجكاوي به ديدن پورنو كشيده ؟ آيا در روابط جنسي‌اش با شما دچار مشكل شده است؟ آيا مشكلات زندگي و خانوادگي باعث كاهش روابط عاطفي‌اش با شما شده؟ علت هر چه باشد شما مي‌توانيد با يك گفت‌وگوي صريح و بي‌پرده به شناسايي انگيزه‌ها و رفع مشكل بپردازيد.

نكته: درست است كه پورنو مي‌تواند به سردي روابط زناشويي و كمرنگ شدن عاطفه مثبت بين زوجين منجر شود، اما ممكن است سردي ميان شما به دلايل ديگري ايجاد شده باشد كه با گفت‌وگو با يك مشاور مي‌توانيد مشكل اصلي را پيدا كنيد، شايد مقصر اين فاصله خود شما هم باشيد.

* عوامل تقويت‌كننده اين رفتار را جستجو كنيد. آيا دوستانش او را ترغيب به اين كار كرده‌اند؟ آيا تنهايي و بيكاري موجب اين گرايش شده است؟ و...

* عوامل كاهش‌دهنده رفتار را بشناسيد. مثلا خلوت شبانه يا روزانه او را با حضور خود پر كنيد، اوقات فراغت شادي را براي او فراهم كنيد، در جمع‌هاي خانوادگي و دوستانه بسيار شركت كنيد، رابطه عاطفي خود و همسر را تقويت كنيد، او را تشويق به كار كنيد و...

* ترغيب همسر و افزايش انگيزه دروني، بهترين راه براي ترك اين رفتار است. پيشرفت در مسائل كاري و اجتماعي، بهبود شرايط خانوادگي و عاطفي، در نظر گرفتن پاداش براي ترك اين رفتار و... مي‌تواند ميزان تمايل او را براي كنار گذاشتن اين عادت افزايش دهد.

* عواقب اين اعتياد را براي همسرتان روشن كنيد. به او گوشزد كنيد كه اين رفتار چه پيامدهاي ناگواري دارد و مي‌تواند آسيب جدي براي او، شما و فرزندانتان داشته باشد و در نهايت به او بگوييد در صورت ادامه اين رفتار، او را ترك خواهيد كرد و هرگز باز نخواهيد گشت.

* نقش مذهب را براي او پررنگ كنيد. يكي از مهم‌ترين عوامل در پيشگيري يا توقف استفاده از ابزارهاي پورنو، گرايش‌هاي اخلاقي و معنوي است. هر اندازه اعتقاد به ارزش‌هاي اخلاقي و مذهبي در يك فرد بالا باشد احتمال گرايش به اين رفتار كاهش مي‌يابد و حتي عاملي براي كاهش انگيزه ارتكاب مجدد (تماشاي پورنو) نيز مي‌شود. (نسرين صفري‌- مشاور خانواده/ چارديواري، ضميمه دوشنبه روزنامه جام جم)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۳۷:۴۴ توسط:مجله فارسي موضوع:

محل قرار گرفتن نقطه جي در واژن و نحوه تحريك اين نقطه

نقطه جي G در خانم ها به چه معناست؟

همه چيز درباره نقطه G در خانمها
نقطه G هميشه مقوله اي بحث انگيز بوده است. خيلي خانمها اعتقاد دارند كه براي ارگاسم ضروري است، درحاليكه خيلي ها هم باور دارند كه اصلاً وجود ندارد. پائولا هال روانشناسي جنسي به بررسي اين مسئله مي پردازد و توضيح مي دهد كه چطور اين نقطه را پيدا كنيد، با آن چه كنيد و عنوان مي كند كه چرا نداشتن هم اشكالي ندارد.


نقطه G كجاست؟
اگر داشته باشيد، نقطه جي  2/5 تا 5 سانتيمتر داخل واژن روي ديواره جلويي قرار دارد. بايد بتوانيد با انگشت آنرا حس كنيد. اگر از نظر جنسي تحريك نشويد يعني بزرگتر از يك نخودفرنگي نيست. اما اگر تحريك شديد، يعني اندازه آن بزرگتر از اين است.
نقطه G بيشتر از اينكه يك نقطه باشد، يك محل خاص است. اگر ميخواهيد بررسي كنيد و ببينيد كه شما هم اين نقطه را داريد يا نه، بايد به دنبال يك محل زبر و تقريباً گردوشكل باشيد كه نسبت به بقيه سطح واژن كه صاف و نرم است متفاوت است.
نام علمي
نقطه G در اصل نقطه گرافنبرگ است كه بعد از از روي نام ارنست گرافنبرگ پزشك متخصص زنان كه براي اولين بار در سال 1944 اين نقطه را توصيف كرد، نامگذاري شده است.

 

نقطه G چيست؟
براي خيلي از خانمها، نقطه G ناحيه اي بسيار حساس و تحرك كننده است كه ساعتها به آنها لذت مي دهد. براي خيلي هاي ديگر نقطه اي برآمده در واژن است كه اگر بيش از اندازه دستكاري شود فرد احساس مي كند كه نياز دارد به دستشويي برود. خيلي از خانم ها هيچ حسي در اين نقطه احساس نمي كنند و خيلي ها هم اصلاً اين نقطه را در واژن خود ندارند.
تئوري هاي مختلفي درمورد اينكه نقطه G واقعاً چيست، وجود دارد. يك ديدگاه اين است كه نقطه G محل بافت پروستات درست مثل پروستات در آقايان است. نبود كروموزوم Y در جنين در حال رشد مونث، سلولها را در محلي مشابه يعني در همان نقطه G كنار مي گذارد. متخصصين ديگري با تئوري پروستات هم عقيده هستند اما آنرا بيشتر توضيح مي دهند و ميگويند اين تنها دليل حساس بودن اين نقطه نيست.

آنها به چوچوله و مجراي پيشاب بعنوان منابع لذت ديگر اشاره ميكنند كه هر دو آنها را مي توان با ديواره جلويي واژن تحريك كرد. به همين دليل محل هاي زيادي براي ارضاء جنسي وجود دارد و ديگري نيازي به گشتن دنبال نقطه G نيست.
متخصص ديگري كه اولين بار نقطه G را به اطلاع عموم رسانيد اخيراً استفاده ديگري براي آن كشف كرده است. او در تحقيقات خود نشان داده است كه تحريك كردن نقطه G مي تواند آستانه درد را تا 47% بالا ببرد. اگر محرك موجب تحريك جنسي فرد شود، آستانه درد تا 84% بالا مي رود، و 107% روي ارگاسم تاثير دارد. فرضيه او اين است كه اين نقطه حساس  يكي از مسكن هاي طبيعي طبيعت براي زايمان و وضع حمل است.
با همه اين حرفها هنوز كسي دقيقاً نمي داند نقطه G چيست اما مسئله مهم اين است كه ببينيد شما اين نقطه را داريد يا نه.
با آن چه بايد كرد؟
وقتي فهميديد كه شما اين نقطه را داريد يا نه، بايد كشف كنيد كه آيا اين نقطه مي تواند به شما لذت بدهد يا برايتان آزاردهنده است. ماليدن معمولاً بهترين راه براي تحريك آن است.
معمولاً توصيه مي شود كه همسرتان انگشت سبابه اش را تا بند انگشت دوم وارد كند و نقطه مورد نظر را با حركت رو به جلو به سمت ديواره جلويي بكشد. بايد امتحان كنيد و ببينيد كه حركتتان چگونه باشد كه بيشترين لذت را به شما بدهد. مهم اين است كه از نظر جنسي تحريك شويد. شايان ذكر است كه حساسيت به اين نقطه در روزهاي مختلف ماه متفاوت است.
در طي اين تحريك، اولين حسي كه به شما دست مي دهد اين است كه به دستشويي برويد. شايد به اين دليل است كه نقطه G روي ديواره جلويي است و به مثانه تان شما فشار وارد مي شود. بهتر است اول مثانه تان را خالي كنيد و بعد اينكار را امتحان كنيد. چند بار اول كمي برايتان عجيب خواهد بود اما مطمئن باشيد كه ارزشش را دارد.
حس كردن آن در طول رابطه جنسي
برحسب اندازه و محل دقيق نقطه G اين احتمال وجود دارد كه در طول رابطه جنسي آن را حس كنيد يا نكنيد. اگر لگنتان بلند شود احتمالاً مي توانيد آنرا حس كنيد.راه ديگر حس كردن آن اين است كه در حالت ايستاده خم شويد و اجازه بدهيد كه آلت جنسي از پشت وارد واژن شود.
انزال خانم ها
خيلي از خانمها مي گويند كه وقتي نقطه G را تحريك مي كنند، انزال پيدا مي كنند. تحقيقات نشان داده است كه تقريباً 10 درصد از خانم ها طي ارگاسم يا تحريك جنسي بين 9 تا 900 ميلي ليتر مايع از مجراي پيشاب خارج مي كنند. گروهي از دانشمندان روي برخي از اين مايعات آزمايش كردند و متوجه آنزيم هاي پروستاتيك شدند و به اين تئوري رسيدند كه نقطه G تقريباً مشابه پروستات در آقايان است.
اما گروهي ديگر با آزمايش روي اين مايع گفتند كه خيلي شبيه به ادرار است. آخرين تفكرات در اين رابطه اين است كه اين مايع نوعي ديگر از ادرار است كه با تحريك جنسي تغييرات شيميايي در آن رخ مي دهد. تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد.
حرف آخر
يادتان باشد همه ما خاص هستيم. ممكن است شما نقطه G را داشته باشيد يا نداشته باشيد. اگر مي خواهيد اين مسئله را كشف كنيد، اگر متوجه شديد كه اين نقطه را نداريد فكر نكنيد كه دنيا به آخر رسيده است. راه هاي خيلي زيادي براي لذت بردن از رابطه جنسي وجود دارد و نقطه G فقط يكي از آنهاست.

 

همچنين بخوانيد : نقطه جي G در خانم ها به چه معناست؟

 

پيدا كردن نقطه جي

 

در حالي كه اين مقاله به شما آموزش مي دهد كه چگونه نقطه جي اسپات را پيدا كنيد، مردان نيز از خواندن آن بسيار درس خواهند برد. من همچنين مي خواهم به سادگي توضيح دهم كه چرا برخي از زنان در پيدا كردن آن مشكل دارند. بنابراين، اگر شما در پيدا كردن جي اسپات (G Spot) خود مشكل داريد، تمام مقاله را بخوانيد، و ياد خواهيد گرفت كه چگونه آن را پيدا كنيد و اينكه به چه دليلي در وهله اول در پيدا كردن آن مشكل داشته ايد. در حال حاضر به يك سوال مهم خواهيم پرداخت…

جي اسپات كجاست؟

جي اسپات حدود ۲-۳ اينچ (۵-۷.۵ سانتي متر) در داخل واژن در ديواره قدامي واژن نزديك به شكم شما قرار دارد. هنگامي كه جي اسپات تان را لمس مي كنيد، حسي كه خواهيد داشت بايد متفاوت با ساير قسمت هاي واژن تان باشد. اين قسمت بايد مانند كام دهان تان باشد، اما نرمتر. بنابراين بايد احساس كنيد كه همانند يك چاله يا سوراخ است اما راحت مي توانيد آن را لمس كنيد.

 • براي پيدا كردن جي اسپات خود با انگشتانتان فقط كف دست تان را به پايين شكم تان ببريد در حالي كه كف دست تان شكمتان را لمس مي كند به سمت واژن تان برويد. سپس يك يا دو انگشت تان را وارد واژن تان بكنيد و هنگامي كه به اندازه پنج تا شش سانت داخل رفتيد انگشتتان را عقب بكشيد الان بايد بتوانيد جي اسپات تان را حس كنيد.

من هنوز نمي دانم كه چگونه مي توانم جي اسپات خودم را پيدا كنم … كمكم كنيد!

جي اسپات براي همه زنان يكسان است… با اين حال برخي از زنان دچار مشكلات شديد در پيدا كردن آن مي شوند. آن ها حتي ممكن است احساس كنند كه بدون يك جي اسپات متولد شده اند! نگران نباشيد اولا من مي خواهم توضيح دهم كه چرا شما نمي توانيد جي اسپات خود را پيدا كنيد و سپس در مورد اين صحبت خواهم كرد كه براي پيدا كردن آن چه كاري مي توانيد انجام دهيد.

چرا شما نمي توانيد جي اسپات خود را پيدا كنيد؟ نكته: اين اتفاق تقصير شما نيست

دليل اين كه بسياري از زنان معتقدند كه آنها نمي توانند جي اسپات خود را پيدا كنند اين است كه شما بايدتحريك شده باشيد تا بتوانيد آن را پيدا كنيد. اگر شما به طور كامل تحريك نشده ايد، پس شما در پيدا كردن آن و لذت بردن از به مشكل خواهيد خورد. به عنوان مثال، اگر متخصص زنان شما در طول معاينه جي اسپات شما را  فشار داده يا آن را ماساژ دهد، به دليل اينكه شما تحريك نشده ايد آن را احساس نمي كنيد. اما اگر شما تحريك شده ايد و شريك تان جي اسپات شما را لمس كند حسي كه دارد فوق العاده لذت بخش است.

اين حتي در مجلات علمي گزارش شده است، اينجا يك نقل قول از فرهنگ السوير آورده ايم:

“جي اسپات به طور معمول در طول معاينات زنان احساس نمي شود؛ زيرا اين ناحيه بايد از نظر جنسي تحريك شود تا آن را متورم و قابل لمس كند. البته پزشكان بيماران خود را تحريك نمي كنند و بنابراين معمولا جي اسپات زن را پيدا نمي كنند”.

اما چرا؟

چرا بايد شما تحريك شويد؟ 

يك ناحيه بالاي نقطه جي اسپات شما به نام اسفنج مجراي ادراري وجود دارد. اسفنج مثانه شما داراي غده اي است كه غده شبه پروستاتي ناميده مي شود و هنگامي كه شما تحريك مي شويد بزرگ مي شود و با مايعات پر مي شود. همانطور كه غده شبه پروستاتي متورم شده و بزرگ مي شود، اين باعث مي شود كه جي اسپات به حساسيت و برآمده شدن برسد، كه در واژن شما بيشتر برجسته مي شود. من غده شبه پروستاتي را در عكس زير با رنگ بنفش نشان داده ام. همانطور كه شما تحريك مي شويد غده شبه پروستاتي با مايع متورم مي شود، كه باعث مي شود كه جي اسپات از حساسيت بيشتري برخوردار باشد و باعث مي شود تا در واژن بيشتر برجسته شود.

نقطه جي

 • بنابراين اگر شما تحريك نشده ايد، جي اسپات شما متورم نمي شود و حساس نخواهد بود و بنابراين نمي توانيد آن را پيدا كنيد. اين بدان معني است كه اگر شما مشكلي در پيدا كردن جي اسپات خود داريد، مطمئن شويد كه اگر تنها هستيد قبل از آن به طور كامل تحريك شده ايد… و اگر شما با مرد خود هستيد، ابتدا مطمئن شويد كه معاشقه زيادي داشته باشيد. به اين ترتيب شما به اندازه كافي تحريك شده ايد كه به راحتي آن را پيدا كنيد.

چرا هنوز نمي توانيد جي اسپات خود را پيدا كنيد؟ نكته: اين هنوز نقصير شما نيست.

خوب، شايد تا به حال نكات من را دنبال كرده ايد و حتي برخي از اين تكنيك هاي خود ارضايي را انجام داده ايد تا بتوانيد فوق العاده تحريك شويد اما هنوز نمي توانيد جي اسپات خود را پيدا كنيد. كه دليل آن در پايين توضيح داده شده است:

اندازه غده شبه پروستاتي از زني به زن ديگر كاملا متفاوت است. اگر شما يك غده شبه پروستاتي كوچكي داشته باشيد، جي اسپات شما هرگز حساس نخواهد شد و يا بسيار زياد بزرگ نخواهد شد، حتي زماني كه شما به شدت تحريك شده ايد، و اين باعث مي شود كه اوج لذت جنسي از طريق جي اسپات غير ممكن باشد. اين نيز از طرف علم حمايت شده است: هنگامي كه آزمايشات انجام شد، برخي از زنان غالبا داراي غده شبه پروستاتي نبودند، به اين معني كه جي اسپات آن ها هرگز نمي تواند حساسيت يا تورم داشته باشد.

 • نگران نباشيد، بسياري از زنان كه نمي توانند جي اسپات شان را پيدا كنند، به خاطر رابطه جنسي باور نكردني با بسياري از روش هاي ديگر كه مي توانيد ارگاسم داشته باشند، زندگي مي كنند. اين تكنيك هاي تحريك بالقوه، راهنمايي هاي خود ارضايي، تكنيك هاي خود ارضايي و اين تكنيك ها براي انگشت كردن خودتان بايد بيشتر از اندازه كافي باشند تا بتوانيد از نظر جنسي از همه نظر راضي باشيد.

تحريك و ماساژ جي اسپات

من متوجه شدم كه چگونه مي توانم جي اسپات خود را پيدا كنم، حالا چكار بايد بكنم؟!

اگر از تمام توصيه هاي من در بالا پيروي كرده باشيد و كشف كرده ايد كه چگونه جي اسپات خود را پيدا كنيد، زمان آن است كه از تمام لذت هايي كه مي تواند براي شما به ارمغان بياورد استفاده كنيد. براي اولين بار، من به طور مختصر در مورد بهترين تكنيك هايي كه مي توانيد براي تحريك جي اسپات خود استفاده كنيد صحبت خواهم كرد سپس من در مورد بهترين پوزيشن هاي رابطه جنسي براي تحريك كردن جي اسپات تان صحبت خواهم كرد.

لذت بخش بودن خود جي اسپات

هنگامي كه جي اسپات تان را پيدا كرديد، يك روش عالي براي تحريك آن است. در حالي كه جي اسپات تان را با يك دست مالش و ماساژ مي دهيد شما مي توانيد از دست ديگرتان براي تحريك كليتوريس تان استفاده كنيد. كه براي دو برابر شدن لذت شما ايده آل است.

حداكثر تحريك جي اسپات – زاويه و عمق مورد نياز

وقتي رابطه جنسي با شريك تان (يا استفاده از يك چيز شبيه به آلت تناسلي) داريد، يك كاري كه شما به طور طبيعي مي خواهيد انجام دهيد اين است كه جي اسپات تان حداكثر تحريك را دريافت كند. اين كاملا بستگي به اين دارد كه مردتان در چه زاويه اي وارد بدن تان شود و چقدر عميق در درون شما باشد.

 • اما اگر متوجه شويد كه اين زاويه فشار كافي را ارائه نمي دهد، بايد آن را به يك زاويه حتي بيشتر از آنچه كه در زير است، نفوذ كنيد. همين كار را بايد هنگامي كه با يك چيز شبيه به آلت تناسلي مشغول اين كار هستيد بايد انجام دهيد.

پوزيشن هاي رابطه جنسي براي تحريك جي اسپات شما

حالا كه ياد گرفته ايد كه چگونه جي اسپات خود را پيدا كرده و چگونه آن را مالش دهيد و ماساژ دهيد، زمان يادگيري پوزيشن هاي رابطه جنسي است كه مي توانيد براي تحريك حداكثر جي اسپات در طول رابطه جنسي استفاده كنيد. و من چهار تا از بهترين هاي آن ها را گلچين كرده ام

يك ياد آوري سريع: مهم است كه به ياد داشته باشيد كه از آنجايي كه جي اسپات شما فقط ۲-۳ اينچ عميق است، اكثر مرد ها بايد در واژن شما كاملا كم عمق وارد شوند. بعضي از مرد ها حتي ممكن است احساس كنند كه هنگامي كه سعي در تحريك جي اسپات شما دارند از واژنتان در مي آيند.

جي اسپات

جي اسپات به اين دليل جي اسپات ناميده شده است زيرا به نظر مي رسد تنها هدف ماموريت شما اين است كه دقيقا جي اسپات را هدف داشته باشيد. مهمترين چيز اين است كه بر روي زاويه بدن شما و اينكه مردتان چقدر عميق به شما وارد شود تمركز كنيد.

نقطه جي

پوزيشن خرچنگ

پوزيشن خرچنگ براي تحريك كردن جي اسپاتتان بي نظير است به خصوص اگر شما از بالاي مردتان قرار گرفتن در طول رابطه جنسي لذت مي بريد.

پوزيشن ورودي عقب

پوزيشن ورودي عقب بسيار عالي است اگر دوست داريد مردتان براي تحريك كردن جي اسپات تان هر كاري انجام بدهد. با اين حال، واقعا تحريك كردن جي اسپات و تحريك آن به درستي، نياز به دنبال كردن برخي دستورالعمل هاي خاص دارد…

 • به جاي اينكه به سادگي در داخل شما تلمبه بزند او نياز به حركت آسياب شكل دارد. هنگامي كه او در حال حركت به جلو/بالا بر شماست، مفصل ران او به جلو حركت مي كند، و اين باعث مي شود سر آلت تناسليش به جي اسپات ضربه بزند اگر او خيلي عميق مي كوبد. اگر او بيش از حد درون شما مي رود آلت تناسليش از واژن شما خارج خواهد شد. همانطور كه هميشه بايد اطمينان حاصل كنيد كه با مرد خود صحبت مي كنيد، بنابراين مي توانيد به او بگوييد جي اسپات تان دقيقا كجاست بنابراين مي تواند تلمبه هاي خود را مطابق با آن تنظيم كند.

پوزيشن قاشق چايخوري

پوزيشن قاشق چاي خوري بسيار خوب است اگر دوست داريد مردتان بتواند دست هاي خود را در اطراف شما قرار دهد و در هنگام رابطه جنسي به شما نزديك شود. اين نيز يك موقعيت عالي براي ضربه زدن به جي اسپات شما است.

جي اسپات خود را با يك نقطه ديگر اشتباه نگيريد

بعضي از زنان نمي دانند كه منطقه فوق العاده حساس ديگري دارند كه در قسمت عميق تر واژن آن ها قرار گرفته است. اين نقطه A شما ناميده مي شود كه به عنوان ناحيه پيش رونده اريگنال قدامي شناخته شده است . نقطه A شما در ديواره ي قدامي واژن شما مانند جي اسپات تان كه در ديواره قدامي واژن نزديك به معده است قرار دارد، اما بسيار عميق تر از جي اسپات است. گاهي اوقات اين مي تواند منجر به سردرگمي شود  زماني كه شما در حال پيدا كردن جي اسپات تان هستيد.

نقطه جي

 • تحريك نقطه A نيز احساس باور نكردني دارد، اما با تحريك كردن جي اسپات تان كمي متفاوت است. اكثر مرد ها قادر خواهند بود با انگشتان شان آن را لمس كنند و از تكنيك هاي مشابه همانطوري كه در بالا توضيح داده شد براي تحريك آن استفاده كنند. با اين حال، ممكن است متوجه شويد كه انگشتانتان به اندازه كافي بلند نيستند و شما بايد از چيزي مشابه به يك آلت تناسلي براي رسيدن به آن استفاده كنيد.
 • بنابراين اگر كشف كنيد كه تحرك كم عمق (۲-۳ اينچ) كه در نقطه اي كه جي اسپات تان را دوست نداريد و به جاي آن تحريك عميق تر را لذت بخش مي دانيد احتمالا نقطه A شما حساس تر از نقطه G شما است.

من هر وقت كه جي اسپاتم را تحريك مي كنم نياز به ادرار كردن دارم به من كمك كنيد…

هنگامي كه شما كشف كرديد كه چگونه جي اسپات خود را پيدا كنيد، هر بار كه شما آن را تحريك مي كنيد، احساس «نياز به پاشيدن» مي كنيد. احساس مي كنيد مثل اينكه شما نياز به ادرار كردن داريد كاملا خوب است و بايد انتظار آن را داشته باشيد. زنان اين احساس را تجربه مي كنند، زيرا مثانه آن ها درست در كنار جي اسپات شان قرار دارد. بنابراين هنگامي كه با انگشتان خود و يا حتي آلت تناسلي او جي اسپات تان را فشار مي دهيد، شما همچنين فشار را بر روي مثانه خود نيز احساس خواهيد كرد. از اين رو، احساس نياز به ادرار كردن خواهيد داشت. مفيد ترين كاري كه مي توانيد انجام دهيد جلوگيري از اين “نياز به ادرار كردن” قبل از رابطه جنسي يا خود ارضايي است.

 • علاوه بر اين، مايعي كه شما در هنگام اسكوئيرت كردن از بدن تان بيرون مي پاشد از طريق همان لوله اي كه از آن ادرار مي كنيد بيرون مي زند. اين مايع از غده شبه پروستاتي شما بيرون مي زند. اما به دليل اينكه از طريق همان لوله بيرون مي زند، ممكن است در حالي كه جي اسپات تان را لمس مي كنيد احساس كنيد كه شما در حال ادرار كردن هستيد.

بنابراين اكنون كه مي دانيد چطور مي توانيد جي اسپات تان را پيدا كنيد شما احتمالا علاقه مند به دريافت كردن بيشترين لذت ممكن از آن هستيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۹:۳۹ توسط:مجله فارسي موضوع:

مدل هاي كابينت عروس 97

 

مدل هاي كابينت آشپزخانه عروس 2019

كابينت مهمترين عنصر در آشپزخانه است و دكوراسيون اشپزخانه را تكميل مي كند، امروزه مدل هاي كابينت در انواع مختلق و متنوعي توليد مي شوند كه در انوع جنس ام دي اف، هاي گلاس و ممبران توليد مي شوند و بسيار زيبا هستند.

كابينت هاي آشپزخانه در انواع مات و براق در رنگ هاي مختلفي وجود دارند كه در اين بخش شيك ترين مدل ها گردآوري كرده ايم و مناسب براي آشپزخانه عروس هستند.

مدل كابينت آشپزخانه عروس 2019

مدل هاي كابينت آشپزخانه عروس شيك

تنوع مدل هاي كابينت در بازار بسيار زياد است كه ممكن است با مشاهده آنها شردرگم شويد و انتخاب آن براي شما سخت باشد، بهتر است اول تصميم بگيريد كه مي خواهيد كابينت آشپزخانه شما مات باشد يا براق و سپس رنگ و جزييات را انتخاب كنيد.

مدل كابينت آشپزخانه عروس 2019

مدل هاي كابينت آشپزخانه عروس

مدل كابينت آشپزخانه عروس 2019

مدل هاي شيك كابينت براق آشپزخانه عروس

مدل كابينت آشپزخانه عروس 2019

شيك ترين مدل هاي كابينت ويژه آشپزخانه كوچك

مدل كابينت آشپزخانه عروس 2019

انواع مدل كابينت سفيد رنگ با نورپردازي زيبا

مدل كابينت آشپزخانه عروس 2019

مدل كابينت به رنگ كرم قهوه اي

مدل كابينت آشپزخانه عروس 2019

كابينت زيباي هاي گلاس

مدل كابينت آشپزخانه عروس 2019

مدل هاي كابينت مد روز 

مدل كابينت آشپزخانه عروس 2019

 

چرا كابينت هاي گلاس انتخاب كنيم؟

دلايل انتخاب كابينت هاي گلاس :

سادگي و زيبايي

منبع نور بودن

دير كثيف شدن و براحتي تميز شدن

امكان تغيير دستگيره ها با سليقه شخصي

داشتن طرح هاي مختلف صاده و موج دار

داشتن جلوه خاص زيبا

ديگر مزيت استفاده از كابينت هاي گلاس براي آشپزخانه سادگي انها مي باشد. در حقيقت اين سادگي مخصوص سبك مدرن است. كابينت هاي گلاس سطح براق صاف و صيقلي دارد و نوعي بافت ساده در نماي كلي آشپزخانه بوجود مي آورد كه باعث مدرن تر شدن اين مكان مي شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۴۵:۳۰ توسط:مجله فارسي موضوع:

عكس و بيوگرافي كامران تفتي

كامران تفتي متولد 19 فروردين سال 1358 است و فارغ التحصيل ليسانس رشته بازيگري است.

پدرش اردشير تفتي بازيگر قديمي است، او علاوه بر بازيگري در عرصه خوانندگي هم فعال است و نخستين آلبومش را در اسفند سال 1394 منتشر كرده است.

او يك برادر به نام كيوان دارد كه او هم در حرفه موسيقي فعال است.

كامران تفتي

شايعه برادري او و عمار تفتي

در خيلي از سايت ها عمار تفتي را به عنوان برادر او معرفي كردند ولي اين دو برادر نيستند.

كامران تفتي

شروع فعاليت هنري

كامران تفتي بازيگر تئاتر و تلويزيون از سن 8 سالگي در كنار پدرش نخستين نقش خود را در تئاتر داشته است.

او در زمان دانشجويي هم با كارهاي دانشجويي وارد فضاي تئاتر شد و با استاداني مانند حميد امجد، محمد رضايي راد، محمد چرمشير، بهزاد فراهاني، قطب الدين صادفي و منيژه محمدي و ... تئاترهايي را به روي صحنه برد. او تا كنون اجراهاي مهمي در فضاي تئاتر داشته است.

كامران تفتي

كامران پس از اتمام تحصيلاتش در نخستين حضورش در سفر آخر ساخته مهرداد خوشبخت خيلي خوب ظاهر شد و در سريال هاي فخيم زاده هم ايفاي نقش كرد. خواب و بيدار يكي از بهترين بازي هاي او بود.

او مي گويد هيچ وقت براي كسب شهرت به تلويزيون نيامده است. او بيشتر دوست داشته تنوع نقش در كارهاي مختلف را تجربه كند و چند سالي كه در اين رسانه فعاليت داشته بازخوردهايي خوب از مخاطبين گرفته و دغدغه اصلي او كار خوب و جلب رضايت مخاطبان است.

كامران تفتي

خوانندگي كامران تفتي

 
او در حرفه خوانندگي هم فعال است و علاقه زيادي به موسيقي دارد و يكي از خواننده هاي پاپ است.
او مجري برنامه هاي تلويزيوني است. او مجري برنامه وقتشه است.
كامران تفتي

تفريحات و خصوصيات اخلاقي كامران تفتي

كامران زماني كاراته كار مي كرد و فوتبال هم علاقه دارد.

او به شخصيت هاي نواب صفوي و رئيسعلي دلواري علاقه دارد و تمايل داد كه در سريال تاريخي ايفاي نقش كند.

بدترين خصوصيت او اين است كه آدم عجولي است.

بهترين خصوصيت او به گفته خودش، اين است كه سعي مي كند مرد باشد و مرد عمل باشد و نه حرف.

بيشتر اوقات فراغت كامران تفتي با مطالعه مي گذرد.

كامران تفتي

سريالي تلويزيوني كامران تفتي:

- ولايت عشق    ( ۱۳۷۶ مهدي فخيم‌زاده )
- خواب و بيدار   ( ۱۳۸۰  مهدي فخيم‌زاده)
- حس سوم        (۱۳۸۴  مهدي فخيم‌زاده)
- پاي پياده     (۱۳۸۴   اصغر توسلي)
- بي صدا فرياد كن    ( ۱۳۸۶ مهدي فخيم‌زاده)
- كارآگاهان   ( ۱۳۸۶  حميد لبخنده)
- زماني براي پشيماني     (۱۳۸۶   اسماعيل فلاح‌پور)
- خسته دلان    ( ۱۳۸۷ سيروس الوند)
- شمس العماره    ( ۱۳۸۸  سامان مقدم)
- شهر دقيانوس    ( ۱۳۸۸  مهرداد خوشبخت)
- زير هشت    ( ۱۳۸۹  سيروس مقدم)
- تاوان     (۱۳۸۹  شهرام شاه‌حسيني)
- تبريز در مه    ( ۱۳۸۹   محمدرضا ورزي)
- ششمين نفر     (۱۳۹۰ بهمن گودرزي)
- پنجره    ( ۱۳۹۰   قدرت‌الله صلح ميرزايي)
- راز پنهان    (۱۳۹۱   فلورا سام)
- راز و نياز    (۱۳۹۱   فلورا سام)
- ديوار   ( ۱۳۹۱  سيروس مقدم)
- بدون شرط  (۱۳۹۱ )
- ستاره حيات     (۱۳۹۲ جواد ارشاد)
- شب شيشه‌اي     (۱۳۹۲ )
- بي‌قرار    (۱۳۹۲   فلورا سام)
- خط    ( ۱۳۹۳)
- بزم آخر    (۱۳۹۴)
- ميكائيل    ( ۱۳۹۴ سيروس مقدم)
- روزهاي بي قراري    ( ۱۳۹۵   كاظم معصومي)
- سر دلبران      (  ۱۳۹۶ محمدحسين لطيفي)
- از يادها رفته     (  ۱۳۹۶  بهرام بهراميان)

كامران تفتي

تله‌فيلم هاي كامران تفتي:

 

- محله من

- پاتوق
- خط باريك
- آن مرد
- عصيان
- ماه مي‌تابد
- كور گره

كامران تفتي

فيلم سينمايي كامران تفتي:

- ماهورا (۱۳۹۵)
- اين زن حقش را مي‌خواهد (۱۳۹۴)
- هفت معكوس (۱۳۹۴)
- رسوايي (۱۳۹۱)
- گلوگاه (١٣٨٩)
- پايان‌نامه (۱۳۸۹)
- مرگ كسب و كار من است (۱۳۸۹)
- سلام بر عشق (۱۳۸۸)
- به هدف شليك كن (۱۳۸۷)

كامران تفتي

حمله قبلي كامران تفتي

كامران تفتي سر صحنه فيلمبرداري در جزيره قشم دچار حمله قلبي خفيف شد. او در صحنه فيلمبرداري در سواحل فشم دچار حمله قلبي شد و خيلي سريع دوستانش او را به اورژانس بردند و به بيمارستاتن قشم منتقل شد.

پس از انجام اكو و مراقبت هاي اوليه او را بستري كردند.

كامران تفتي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۵۹:۵۴ توسط:مجله فارسي موضوع:

دانلود آهنگ سريال حوالي پاييز سينا سرلك

دانلود آهنگ حوالي پاييز با صداي سينا سرلك

دانلود آهنگ تيتراژ سريال حوالي پاييز از سينا سرلك

آهنگ تيتراژ سريال حوالي پاييز با لينك مستقيم 

متن آهنگ سينا سرلك حوالي پاييز

سرت تو كار خودته با عشق كاري نداري
اما همين كه ميرسه راه فراري نداري
شهر من اونجايي كه عطر تو رو داره هواش
عشقه فقظ قبله ي من چشماي تو قبله نما
ديدن درياي نگات آخر روياي منه
از كوچه اي كه ميگذري اون كوچه دنياي منه
واسه رسيدن به تو يه عشق معمولي كمه
تو راه فتح دل تو بايد بجنگم با همه
نميشه مجنون نشده قدم رو بر دل بزني
اينجا بايد از اولش به سيم آخر بزني

تو اون حريمي كه خداش دلاي مجنون ميخره
اوني مقرب تره كه از همه ديوونه تره
يه دنيا حرفاي دلو با يه نگاه بهم زدي
از هر دياري كه بودي زبون عشق و بلدي
واسه رسيدن به تو يه عشق معمولي كمه
تو راه فتح دل تو بايد بجنگم با همه
نميشه مجنون نشده قدم رو بر دل بزني
اينجا بايد از اولش به سيم آخر بزني

دانلود آهنگ سريال حوالي پاييز

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۰۹:۳۱ توسط:مجله فارسي موضوع:

انواع روش پاكسازي رحم

 

 

خاصیت رازیانه برای زنان,واص رازیانه برای زنان

پاكسازي رحم و درمان مشكلات قاعدگي با گياه رازيانه

بسياري از خانم ها دچار اختلالات هورموني و مشكلات قاعدگي هستند.با خوردن رازيانه تمام هورمون هاي زنانه تنظيم و رحم بصورت كامل پاكسازي مي شود و احتمال تمام بيماري هاي مربوط به رحم را به صفر مي رساند.

دكتر فصيحي دستجردي در رابطه با درمان مشكلات قاعدگي در طب سنتي به گياه رازيانه اشاره كرد و گفت: «هر روز به ميزان يك قاشق چايخوري پودر رازيانه را داخل يك ليوان آب جوش بريزيد و بگذاريد ده دقيقه دم بكشد، بعد خالي و يا به همراه يك قاشق عسل و نه شكر! ميل كنيد».

وي در توضيح دليل اين تجويز گفت: «با اين كار تمام هورمون هاي زنانه تنظيم و رحم بصورت كامل پاكسازي مي شود و احتمال تمام بيماري هاي مربوط به رحم را به صفر مي رساند». فصيحي در كنار رازيانه تجويز ديگري هم د اشت و ادامه داد: «دم كرده يك قاشق نعنا خشك بصورت روزانه نيز از قويترين آنتي بيوتيك ها قوي تر عمل كرده و رحم و بدنتان را كاملاً پاكسازي مي كند».

اين محقق طب سنتي تاكيد كرد: «رازيانه مخصوص خانم هاست و براي آقايون مضر است. در ضمن خانم هاي باردار نبايد از رازيانه استفاده كنند زيرا باعث سقط جنين مي شود».

 

 

راه هاي مناسب براي پاك سازي رحم

راه حل هاي درماني خانگي براي فيبروم رحم و شست و شوي رحم.

راه هاي مناسب براي درمان فيبروم رحم و پاكسازي رحم

با اين راه و و روش هاي ساده مي توان از شر فيبروم رحم جان سالم بدر برد.يكي از بيماري‌هايي كه امروزه دامن گير دختران و زنان ما شده است وجود انواع فيبروم هاي رحمي مي‌باشد. برخي مواقع اين مشكل به صورت خانوادگي در مادر و دختران خانواده بروز مي‌كند و در صورت عدم درمان حتي ممكن است منجر به ناباروري و مشكلات و عوارض ديگري گردند

كه با توجه به رواج زياد اين گونه مشكلات زنان، افراد بيش از گذشته نگران دچار شدن به اين بيماري هستند؛ لذا رعايت توصيه‌ها و تدابير مربوطه براي پيشگيري از ايجاد فيبروم هاي رحمي بسيار ضروري مي‌باشد.فيبروم در صورت خفيف بودن با دارو رفع مي‌شود و در صورت زياد بودن با لاپاراسكوپي برداشته مي‌شود. اگرچه، علت فيبروم مشخص نيست اما رشد آن با هورمون استروژن ارتباط دارد .

راه حل هاي درماني خانگي براي فيبروم رحمي

پاكسازي رحم

 • دوره اول شستشو

يك عدد vaginal سرنگ (Vaginal Syringe)
فيبرم نوعي كيست است كه زاييده استرس ھا است . فيبروم فرد را دچار بحران داخلي ميكند و زير شكم احساس درد به وجود ميآورد يا چيزي ھميشه به شكم فشار آورده و باعث درد ميشود .
يكي از علل به وجود آمدن فيبروم ھا يبوست ھا است دلايل بعدي عصبانيت ھا، كثيف بودن خون، پريود ھاي سنگين ، نشاسته ھا،غذاھاي سرخ شده كه باعث آلودگي خون ميشود، است .

خوراك اصلي فيبروم خون است و ما اگر جلوي خون را بگيريم فيبروم از بين ميرود. فيبروم ھا چسبيده به عضلات رحم است و با پاكسازي و شستشوي اندام تناسلي يا Reproductive ميتوان اين پديده را برطرف كرد.كسانيكه چرك دارند و يا Liquid (مايع) ھمراه با چرك ازشان خارج ميشود و كسانيكه در ھنگام ادرار سوزش دارند ھم ميتوانند اين شستشو را انجام دھند .كسانيكه ھيچ مشكلي ھم ندارند ميتوانند اين شستشو را جھت پيشگيري انجام دھند.

اين شستشو بسيار كم ھزينه است ولي نياز به پيگيري دارد.
اين شستشو بين ساعت ۹ صبح تا قبل از ۱۲ ظھر بايد انجام شود.
۲/۵ تا ۳ ليوان آب را ميگذاريم بجوشد بعد زير حرارت را كم ميكنيم تا از جوش بيفتد سپس ۱ قاشق غذا خوري زردچوبه را در آب ريخته سريع درب ظرف را ميبنديم چون بخار زردچوبه نبايد به بيرون برود سپس ميگذاريم تا در داخل آب حل شود زير شعله را خاموش كرده ميگذاريم تا ولرم رو به سرد شود كه انگشت را نسوزاند.

سپس بسته به چاق يا لاغر بودن فرد ۱ تا ۲ بالش ميگذاريم و روي آن پلاستيك ميكشيم و به صورت طاق باز روي زمين ميخوابيم و پاھا را به ديوار تكيه ميدھيم به طوريكه باسن و رحم شيب پيدا ميكند به سمت بدن .

مرحله ۱)

سپس محلول آب و زردچوبه را در سمت راستمان ميگذاريم موضع را چرب ميكنيم و در دست چپمان پنبه الكلي نگه ميداريم.اول سر سرنگ را با پنبه ضد عفوني ميكنيم سپس سرنگ را پر كرده تزريق ميكنيم. (اين كار براي افراد باكره ھيچ منعي ندارد چون اين سرنگ در ابتداي كانال قرار ميگيرد)
با فشار تزريق ميكنيم تا وارد رحم شود سپس سرنگ را در جايي تميز ميگذاريم و اول زير شكم را در جھت عقربه ھاي ساعت ماساژ ميدھيم بعد گودي كمر را ماساژ ميدھيم مجددا زير شكم را ميماليم بعد با سه شماره به آرامي به سمت چپ برميگرديم .

سپس باسه شماره مجددا به وسط برميگرديم و با سه شماره و به آرامي به سمت راست برميگرديم اين كار باعث ميشود مايع كامل در رحم رفت و آمد كند و جرم ھاي ديواره رحم شستشو داده شود.زردچوبه يكي از قوي ترين ضد عفوني كننده ھا است . و در اين مرحله چرك از بين ميرود . اين كار بايد بين ۷ تا ۱۲ دقيقه طول بكشد سپس به دستشويي رفته تخليه ميكنيم و وارد مرحله بعد ميشويم.

مرحله ۲) با ضد عفوني سر سرنگ شروع ميشود مثل مرحله اول با اين تفاوت كه اين دفعه ۲ پمپ تزريق ميكنيم و زمان آن ۲۰ دقيقه ميشود.مرحله ۳) مثل مرحله ۲ با ھمان زمان است عصر ھمان روز بين ساعت ۵ تا ۷ عصر انجام ميشود مثل ۳ مرحله قبل با زردچوبه انجام ميشود.

 • دومين دوره شستشو

بين ساعت ۹ تا قبل از ۱۲ ظھر روز بعد انجام ميشود
۲/۵ تا ۳ ليوان آب را ميگذاريم بجوشد بعد زير حرارت را كم ميكنيم تا از جوش بيفتد سپس ۱ عدد چوب دارچين را در آب ريخته سريع درب ظرف را ميبنديم چون بخار دارچين نبايد به بيرون برود سپس ميگذاريم تا در داخل آب حل شود زير شعله را خاموش كرده ميگذاريم تا ولرم رو به سرد شود كه انگشت را نسوزاند . و مثل سه مرحله شستشو روز قبل را با اين محلول انجام ميدھيم
بين ساعت ۵ تا ۷ عصر مجددا اين كار را با دارچين انجام ميدھيم
*اين شستشو حتما بايد با چوب دارچين انجام شود چون پودر دارچين خواص چوب را ندارد.

 • سومين دوره شستشو

از شب قبل به اندازه ۲ بند انگشت زنجبيل تازه را پوست كنده و قاچ ميكنيم و داخل ۲/۵ تا ۳ ليوان آب ميريزيم تا كاملًا بجوشد و صبر ميكنيم تا كاملا ولرم شود و شستشو را مثل مرحله قبل تكرار ميكنيم.
زردچوبه در روز اول چرك را از بين ميبرد .دارچين در روز دوم مستقيما وارد كليه ميشود و كليه را قوي ميكند و باعث بالا رفتن اكسيژن در كليه ميشود.

زنجبيل از محيط استفاده ميكند و سموم داخل عضلات رحم را از بين ميربرد و مواد غذايي زنجبيل وارد عضلات شده و عضلات قواي بسيار زيادي ميگيرند.در فيبروم ھا Heat بالا و التھابات بيش از حد داخلي باعث به وجود آمدن فيبروم ميشود .

 • نكته بسيار مھم در اين شستشو اين است كه بعد از انجام اين عمل بايد تمام لباس زير ها، زير پوش ھا و حتي جورابھايمان راعوض كنيم چون ميكرب ھاي قبلي در آنھا وجود دارد و اگر عوض نشوند باعث برگشت ميكرب ميشوند.

اگر نتوانستيم بخريم ميتوانيم ۲ تا ۳ ساعت لباسھا را بجوشانيم و بعد اتو كنيم بعد بپوشيم ولي اگر بخريم خيلي بھتر است.ھمسر شخص بايد در حمام زنجبيل استفاده كند تا دوباره ميكرب برنگردد.
تمام لباسھاي زير، زيرپوش و جورابھاي ھمسرمان را ھم بايد تازه بخريم.
۵تا ۷ روز بعد ھمين كارھا را مجدد بايد انجام دھيم اگر اين شستشو را طوري تنظيم كنيم كه شب قبل و صبح ھمان روز شستشوي روده بزرگ را انجام دھيم ، بسيار مفيد واقع ميشود.

حمامGinger (زنجبيل)

حدود نيم كيلو زنجبيل را بدون پوست كندن خرد ميكنيم در ۳ تا ۴ ليتر آب ميريزيم تا ۳ ساعت بجوشد سپس آن را صاف كرده و بين ساعت ۹ تا ۱۱ شب آب وان را باز كرده و اين آب صاف شده زنجبيل را به آن اضافه ميكنيم و در وان به مدت ۴۵ دقيقه ميخوابيم. اول كه وارد وان ميشويم آب قھوه اي روشن است ولي بعد از ۴۵ دقيقه قھوه اي تيره ميشود.سپس از وان بيرون آمده و به رختخواب ميرويم.
زنجبيل رحم را سم زدايي (Detoxification) ميكند و ديواره رحم را ترميم ميكند .زنجبيل خاصيت آرامش بخش دارد. زنجبيل ميسوزاند ولي سوزش آن با فلفل بسيار متفاوت است اگر سوزش احساس شد نشان دھنده مبارزه زنجبيل با ميكرب است و نشانه بسيارخوبي است.

راه حل هاي درماني خانگي براي فيبروم رحمي

با خوراكي هاي زير به پاك سازي رحم خودتان كمك كنيد.

اين مواد غذايي عبارت است از:

ماهي: ماهي مانند تن و سالمون ورم بافت را كاهش مي‌دهد. ماهي حاوي اسيد چرب است كه در كاهش التهاب فيبروم رحم و ناراحتي‌هاي ايجاد شده موثر است. روغن موجود در ماهي براي رفع فيبروم موثر است.

برنج سبوس دار: با مصرف فيبر، سموم از بدن دفع و ميزان هورمون‌ها متعادل مي‌شود.
كلم بروكلي: سبزيجات ارگانيك مانند كلم بروكلي و اسفناج براي درمان فيبروم مفيد است.

سركه سيب: مصرف يك قاشق سركه سيب براي رفع فيبروم هاي دردناك مفيد است. سركه را با سالاد مخلوط كنيد تا سيستم بدن پاك‌سازي شود. تصفيه كليه و كبد مهم‌ترين اقدام براي داشتن يك رحم سالم است.

زردچوبه: اين ادويه، آنزيم‌هاي حمايت كننده كبد را كه براي سم زدايي كبد لازم است، افزايش مي‌دهد. اين ادويه، توليد صفرا را كه باعث كوچكي فيبروم مي‌شود، افزايش مي‌دهد.

ريشه قاصدك: براي كوچك كردن فيبروم بايد مواد غذايي مناسب مصرف كنيد. افزودن ريشه قاصدك به يك فنجان چاي داغ مي‌تواند توليد صفرا را افزايش دهد كه در نتيجه كبد پاك‌سازي مي‌شود.

گوشت بدون چربي: گوشت بدون چربي يا گوشت سفيد را جايگزين گوشت قرمز كنيد. مصرف گوشت قرمز، ميزان استروژن را افزايش مي‌دهد.

راه هاي مناسب براي پاك سازي رحم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۴:۲۲ توسط:مجله فارسي موضوع:

داستان سريال غنچه هاي زخمي

سريال درام و فوق العاده زيباي گلهاي شكسته –  Kırgın Çiçekler غنچه هاي شكسته

 

همچنين بخوانيد قسمت آخر سريال غنچه هاي زخمي 

 

خلاصه داستان :

ايلول ۱۶ ساله تو يه خونه كوچك با مامانش مسعوده،خواهرش بوشرا و پدرخوندش كمال زندگي ميكنه
كمال به ايلول تجاوز ميكنه،ماجرارو به مامانش تعريف ميكنه،مامانش بعد كلي فكر كردن چاره اي پيدا ميكنه،ايلول رو به بهزيستي ميزاره..تو خونه روبروي بهزيستي “جمره” زندگي ميكنه
دو سه متر اونورتر از بهزيستي تو خونه جمره اينا زندگي خيلي متفاوته،يه زندگي مجلل…
مدير بهزيستي فريده، ايلول رو كه مامانش به بهزيستي سپردتش رو ميخواد دلداري بده
از آن شب به بعد زندگي تو بهزيستي ايلول شروع ميشه..

سریال غنچه های زخمی

خلاصه داستان قسمت آخر سريال غنچه هاي زخمي

صدري كه يك پيرمرد پولدار است در آخرين روزهاي عمرش به دنبال نوه گمشده خود ميگرده و داخل روزنامه براي اين كار آگهي ميزنه .

مرال (مارال) بعد از ديدن آگهي به اميد اينكه اون نوه صدري باشه پيش صدري ميره و خودش رو نوه اون معرفي ميكني ، در صورتي كه نوه واقعي صدري ، كادر (ساغر) هست…

بانو ، مادر كادر (ساغر) كه عقل خودش رو از دست داده ، از تيمارستان فرار ميكنه و قصد داره از دخترش (كادر) انتقام بگيره. همان موقع در روزنامه خبر پيدا شدن نوه صدري مي بينه و موقعي كه متوجه ميشه مرال (مارال) خودش را نوه صدري معرفي كرده شوك ميشه.

بانو ثروت صدري را حق خودش ميدونه و بخاطر اين موضوع از دست مرال خشمگين ميشه.

دخترها كه امتحان (كنكور) دانشگاه دارند بخاطر اين موضوع هيجان زده هستند.

گوني بعد از امتحان ، باخبر ميشه كه سونگول (سوگول) براي كنكور درخواست نداده است. (سونگول بخاطر اينكه نامادريش پول كنكور اون را بدون اجازه اون خرج كرده بود نتونست در كنكور شركت كنه)

صدري تصميم ميگيره يك مهماني در بين آشنا ها و نزديكان خودش براي مرال ترتيب بده.

سريال غنچه هاي زخمي

قسمت آخر سریال غنچه های زخمی

بانو براي اينكه به مرال فشار بياره , يك نقشه بسيار خطرناك ميكشه و با اين نقشه شوم جان بقيه دخترها را به خطر مياندازه…

در قسمت آخر سريال غنچه هاي زخمي در فصل دوم خواهيم ديد كه بانو كه از تيمارستان فرار كرده و تونسته بياد تو خوابگاه دخترها خودش رو قايم كنه، نصف شب به سراغ دخترها مياد و بعد از كلي جر و بحث به صورت ناخواسته دخترش ساغر را با چاقو ميكشه و از طرف ديگر پرده اتاق دخترها آتش ميگيره.

در ابتداي قسمت اول فصل سوم سريال كه به تازگي شروع شده مراسم تشييع جنازه ساغر ، ايلول و جمره را مي بينيم كه بيننده ها همه فكر ميكنند بعد از اون اتفاقاتي كه اون شب افتاده و اتاق آتش گرفته بود بخاطر همين موضوع ساغر و ايلول و جمره كشته شده اند.

البته طولي نميكشه همه بيننده گان شوكه ميشوند چون همه اين اتفاقات فقط در خواب مارال افتاده بود ? و مشخصه كه نويسنده و كارگردان سريال فقط براي اينكه هيجان سريال را براي فصل جديد آن بالا ببرند اين سكانس رو به سريال اضافه كرده اند.

در ادامه قسمت اول فصل سوم سريال خواهيم ديد كه دخترها و سركان و گوني و چند تا از پسرهاي ديگه در دانشگاه قبول شده اند و به دانشگاه مي روند فقط سوگول كه بخاطر پول ثبت نام كنكور ، نتوانسته بود در كنكور شركت كنه مجبور ميشه سركار بره. و اتفاقات ديگه اي هم افتاده كه تا موقع پخشش صبر كنيد…

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۰:۰۷ توسط:مجله فارسي موضوع:

ثبت نام لاتاري آمريكا

همه چيز در مورد لاتاري گرين كارت آمريكا

همه چيز در مورد لاتاري گرين كارت آمريكا

 

شايد شما هم بخواهيد بدانيد لاتاري گرين كارت آمريكا چيست و هدف از برگزاري سالانه اين قرعه كشي چيست؟ مركز روياي آمريكا چه نقشي در اين قرعه كشي دارد؟لاتاري برنامه ي قرعه كشي سالانه آمريكاست. برندگان اين قرعه كشي مجاز به دريافت گرين كارت آمريكا مي باشند

 

گرين كارت چيست؟

 

گرين كارت ويزاي اقامت دائم در آمريكاست. دارنده گرين كارت مانند هر شهروند امريكايي ميتواند آزادانه در اين كشور زندگي، كار و تحصيل كند. يك فرد ايراني پس از دريافت گرين كارت ميتواند تحت شرايط افراد داراي اقامت، بدون هيچ مشكلي به ايران سفر كند و با همان كارت به آمريكا بازگردد. و بدون ويزا به امريكا رفت و آمد كند.

 

هرسال برنامه ي قرعه كشي لاتاري گرين كارت آمريكا توسط دولت آمريكا و اداره ي مهاجرت امريكا برگزار مي شود و تمام افراد تحت شرايط ميتوانند در اين برنامه شركت كنند.

 

دولت آمريكا هر ساله از طريق قرعه كشي به ۵۵۰۰۰ نفر از سرتاسر جهان گرين كارت اعطا ميكند. هر ساله ليستي از كشورهايي كه اتباعشان مجاز به شركت در لاتاري هستند از سوي اداره مهاجرت آمريكا اعلام ميشوند.

 

كشور ما ايران نيز تا به امسال جزو كشورهاي مجاز بوده است. معيار اينكه اتباع چه كشورهايي ميتوانند در لاتاري شركت كنند و چه كشورهايي نميتوانند، بستگي به تعداد مهاجران آن كشور در ايالات متحده دارد. تعداد بسيار زيادي از اتباع كشورها هر ساله از طرق ديگر به آمريكا مهاجرت ميكنند.

 

به واقع لاتاري فرصتي براي كشورهايي است كه هر ساله مهاجر كمتري به اين كشور گسيل ميدارند، تا از اين طريق بتوانند موازنه اي بين نژاد و جمعيت مهاجران بوجود آورند. به همين دليل اين برنامه Diversity Visa Lottery (قرعه كشي ويزاي گونه گوني) نام گرفته است.

 

طبق آمار منتشر شده، در حال حاضر حدود يك ميليون و چهارصد هزار ايراني ساكن ايالات متحده ميباشند.شرايط شركت در لاتاري براي عموم مردم ايران و ايراني مجاز است. براي اطلاع بيشتر به صفحه شرايط شركت در لاتاري مراجعه كنيد.

 

شركت در برنامه ي سالانه ي لاتاري براي تمام افراد واجد شرايط كاملا “رايگان” مي باشد و دولت امريكا از شروع ثبت نام تا زندگي در امريكا هيچ هزينه اي از شركت كننده طلب نميكند، چرا كه اين برنامه يك قرعه كشي است و برنده همانند برنده ي هر قرعه كشي اي نياز به پرداخت هيچ هزينه اي ندارد.

 

در طول ثبت نام و ديدن نتيجه يا قبل و بعد از برنده شدن از شركت هاي ثالث يا واسطه و… بارها به طرق مختلف از شما پول درخواست مي شود در صورتي كه اين قرعه كشي از ابتدا تا انتها نياز به هيچ هزينه اي ندارد.

 

مزاياي داشتن گرين كارت آمريكا

 

زندگي در آمريكا: فرد صاحب گرين كارت اگرچه كه يك شخص خارجي محسوب مي شود و آمريكايي نيست ولي مي تواند در آمريكا زندگي كند (live permanently) و تحت حمايت قوانين آمريكا و دولت آمريكا قرار دارد.

 

كار در آمريكا: دارنده‌ي گرين كارت مي تواند بعد از كسب مجوز هاي مربوط در آمريكا مشغول به كارشده و شغل خصوصي يا دولتي داشته باشد.

 

آوردن همسر و بچه ها به آمريكا: دارنده ‌ي گرين كارت مي تواند همسر يا بچه هاي زير ۲۱ سال خودرابه آمريكا بياورد.

 

اسپانسر: دارنده ‌ي گرين كارت مي تواند اسپانسر افراد ديگر شود.

 

درخواست سيتيزن شيپ (شهروندي): دارندگان گرين كارت مي توانند براي سيتيزن شيپ شدن اقدام كنند (بطور معمول بعد از گذشت ۵ سال).

 

دارابودن حق تحصيل و دريافت كمك هزينه تحصيلي: دارندگان گرين كارت به عنوان مقيم، حق پرداخت هزينه تحصيلي كمتر براي دانشگاه ها را دارند.

 

داشتن شماره ملي: دارندگان گرين كارت از مزاياي داشتن شماره ملي برخودار مي شوند، اين موضوع براي افرادي كه پيش از بازنشستگي داراي ۱۰ سال سابقه كار در امريكا باشند به همراه برخورداري از مزاياي بازنشستگي خواهد بود.

 

مشخصات عكس استاندارد براي لاتاري

 

فرد متقاضي و تمامي افراد مجازي كه ميتوانند به همراه ايشان ثبت كنند (همسر و فرزندان) بايستي حتماً تصوير مناسب و مجاز جهت شركت در لاتاري تهيه كنند. حتي اگر كودك يك ماهه داريد، بايستي از ايشان نيز عكس تهيه كنيد.

 

اگر كودكتان نميتواند بنشيند ميتوانيد به صورت خوابيده رو به دوربين از او عكس بگيريد. در عكس كودكان زير ۲ سال سختگيري زيادي وجود ندارد. اما تهيه تصوير اجباريست.

همچنين بخوانيد: لاتاري آمريكا

شرايط عمومي عكس:

عكس بايستي رنگي باشد.فرد كاملاً مستقيم و رو به دوربين بنشيند.سر كاملاً رو به دوربين باشد. نه رو به بالا و نه رو به پايين يا طرفين باشد.اندازه سر در عكس به حالت نرمال باشد. نه خيلي بزرگ و نه خيلي كوچك باشد.

 

زمينه عكس سفيد يا روشن باشد.در صورت استفاده از عينك، انعكاس نور در آن نمايان نباشد.از كلاه در عكس استفاده نشود حتي براي كودكان.عكس خانم ها ميتواند با حجاب باشد. اما گردي صورت بايد كاملاً نمايان باشد.

 

ويژگي هاي فني عكس

 

عكس مربعي و ابعاد آن ۵ سانت در ۵ سانت يا ۶۰۰ پيكسل در ۶۰۰ پيكسل باشد.
رزولوشن عكس ۳۰۰ dpi باشد.

 

راه هاي تهيه عكس:

 

مراجعه به عكاسي و تهيه يك عكس جديد

تهيه عكس در منزل با استفاده از دوربين شخصي

اسكن عكس ۵ در ۵ موجود توسط اسكنر

 

در صورتي كه عكس را از عكاسي تهيه ميكنيد، از عكاس بخواهيد فايل عكس را به صورت ۶۰۰ پيكسل در ۶۰۰ پيكسل روي فلش مموري يا CD تحويل شما دهد. اگر چنين امري براي عكاس ميسر نبود، پس از دريافت عكس چاپ شده، عكس را اسكن كنيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۶:۲۳ توسط:مجله فارسي موضوع:

دليل خود ارضايي زنان چست؟

خود ارضايي

از دلايل خود ارضائي در زنان متاهل عدم رسيدن آنها به ارگاسم در يك رابطه جنسي است

خود ارضايي چيست؟
خود ارضائي عبارت است از تحريك دستگاه تناسلي براي بدست آوردن لذت جنسي. در اكثر موارد هر موقع حرف از خودارضايي به ميان مي آيد همه نگاهها معطوف به مردان مي شود، ولي خودارضايي در ميان خانمها نيز به فور يافت مي شود، منتهي خانمها حتي با دوستان نزديك خود نيز كمتر در مورد اين عمل صحبت مي كنند.
برخي خانمها مثل مردان حداقل يك بار خودارضايي (Masturbation) را در طول زندگي تجربه كرده اند. اينكه از نظر علمي چه ميزان از خودارضائي طبيعي و چه ميزان آن غير طبيعي است، هنوز مشخص نشده است. ميزان شيوع خودارضائي ميان خانمها بصورت دقيق مشخص نيست، و در نقاط مختلف دنيا متفاوت است.

 

براي خودارضايي مرز سني خاصي وجود ندارد. خانمها ممكن است در دهه 80 زندگي نيز خود ارضائي داشته باشند. خود ارضائي هميشه در خانمهاي مجرد ديده نمي شود، وقتي همسر در دسترس نباشد و يا اظهار خستگي نمايد، ممكن است يك خانم نيازهاي جنسي خود را با خودارضايي برطرف نمايد. يكي از دلايل مهم خود ارضائي در خانمهاي متاهل عدم رسيدن به ارضاء جنسي يا ارگاسم در يك رابطه جنسي طبيعي است.

 

به دو دليل بزرگ يك زن ممكن است در يك رابطه جنسي طبيعي به ارضاء جنسي نرسد:
1- لذت نبردن ار رابطه جنسي طبيعي كه خود آن دلايل بسيار زيادي از جمله نداشتن رابطه عاطفي خوب با همسر، ازدواجهاي اجباري، تحت فشار قرار گرفتن جهت نزديكي و غيره دارد.
2- عدم مهارت و اطلاع كافي همسر از چگونگي ارضاء شدن خانمها.

 

يكي از دلايل مهم خودارضائي در خانمهاي متاهل اين است كه رابطه جنسي در اين زوج مختص برطرف كردن نيازهاي جنسي مرد مي باشد. مرد اصلا يا نمي داند كه يك خانم نيز بايد به ارضاء جنسي برسد و يا اينكه چگونه يك خانم بايد به ارضاء جنسي برسد را نمي داند. اكثريت قريب به اتفاق مردها فكر مي كنند كه رابطه واژينال مهمترين قسمت يك رابطه جنسي است در صورتيكه آن براي اكثر خانمها اهميت چنداني ندارد. اكثر خانمها براي رسيدن به ارگاسم نياز به رابطه واژينال ندارند و در حقيقت برقرار كردن رابطه واژينال با خانم بدون آمادگي وي سبب درد شديد و از بين رفتن ميل جنسي مي شود.

 

اكثر مردان ظرف دو دقيقه رابطه واژينال دچار انزال مي شوند، در صورتيكه خانمها براي رسيدن به ارگاسم نياز به 15-10 دقيقه تحريك جنسي با كيفيت مناسب دارند، بنابراين اگر يك زوج اطلاع كافي از نحوه ارضاء جنسي در خانم نداشته باشد، خانم ممكن است جهت برطرف كردن نيازهاي جنسي خود، اقدام به خودارضايي نمايد.
يكي ديگر از دلايل مهم خودارضايي در خانمها رها شدن خانم در رابطه جنسي قبل از رسيدن به ارگاسم است. يك سيكل جنسي از 4 مرحله تشكيل مي شود و مرد و زن بايد از اين 4 مرحله عبور كرده و به ارضاء جنسي برسند. گاها در يك رابطه جنسي هم مرد و هم زن وارد اين سيكل جنسي مي شوند ولي مرد بعلت ارضاء شدن رابطه را قطع مي كند درصورتيكه خانم هنوز سيكل جنسي را كامل نكرده است، در اين موارد ممكن است خانم با خودارضايي سيكل جنسي را كامل كرده و به ارگاسم برسد.

 

برخلاف مردان، براي خودارضايي در خانمها روشهاي مختلفي وجود دارند، يكي از اين روشها استفاده از ويبراتور است. استفاده بيش از حد از ويبراتور سبب مي شود كه از دستگاه تناسلي رفع حساسيت شده و فرد در يك رابطه جنسي طبيعي نتواند به ارگاسم برسد. علاوه از آن، استفاده بيش از حد از ويبراتور سبب كرختي و كاهش حس دستگاه تناسلي مي گردد. بايد توجه داشت كه تحريكي را كه دستگاه ويبراتور ايجاد مي كند هيچوقت قابل ايجاد توسط انسان نيست و اگر بعلت تداوم استفاده از آن سيستم عصبي به تحريكات ناشي از ويبراتور عادت كند، ديگر اين خانم در حين رابطه جنسي طبيعي، ارگاسم را تجربه نخواهد كرد.

 

خانم هايي كه بطور مداوم داراي سابقه خودارضايي بوده اند، ياد مي گيرند كه دقيقا چه چيزي براي آنها خوب و يا بد است و در طول زمان مهارت زيادي در رسيدن به ارگاسم پيدا مي كنند و بدين ترتيب چون شوهر به هيچ وجه از دانش همسر خود آگاه نيست و در يك رابطه جنسي طبيعي خانم نمي تواند به انتظارات خود برسد، كم كم رابطه جنسي برا خانم بصورت يك تكليف جهت برآورد كردن نيازهاي جنسي شوهر در مي آيد و در تعدادي از موارد نيز كار به اختلافات شديد مي كشد.

 

خود ارضايي, خود ارضايي در زنان,تفاوت خودارضايي در زنان و مردان, علل خود ارضايي در زنان

 

 

چون خانم در رابطه طبيعي ارضاء نمي شود، بنابراين برانگيختگي جنسي پيدا نكرده و رابطه جنسي براي وي دردناك مي شود و كم كم دچار سرد مزاجي شده و از برقرار كردن رابطه جنسي اجتناب مي كند. تعدادي نيز چون با رابطه جنسي طبيعي ارضاء نمي شوند، دوست ندارند اقدام به كار يكطرفه بكنند.

يك خانم حتما بايد نيازهاي خود در يك رابطه جنسي طبيعي را به شوهر خود گوشزد و حتي وي را آموزش دهد اين باعث مي شود كه با گذشت زمان طرفين به نيازهاي همديگر پي برده و مهارت كافي پيدا كنند، بدون اينكه اختلاف جدي پيش بيايد.

 

يكي ديگر از دلايل تداوم به خودارضايي در خانمها اين است كه در بعضي موارد خانمها برطرف شدن و يا تخفيف بعضي از مشكلات خود را به عمل خودارضايي نسبت مي دهند، مثلا مي گويند كه خودارضايي سردرد ميگرني آنها را تسكين يا كاهش مي دهد.
چون خودارضايي سبب ارگاسم شديد مي شود، در صورت تداوم آن، ارگاسم ناشي از رابطه جنسي ممكن است نيازهاي يك خانم را برآورد نكند، و وي در ضمن اينكه رابطه جنسي طبيعي با شوهر خود دارد، براي تجربه ارگاسم شديد اقدام به خودارضايي بكند.

 

نه تنها در جامعه ما بلكه در اكثر جوامع ديگر نيز زواياي خودارضايي در خانمها بخوبي آشكار نيست. خانمهايي كه خودارضايي مي كنند، با استفاده از رسانه هاي زرد و در راس آن اينترنت اقدام به تهيه وسايل مختلف جهت خود ارضائي مي كنند تا اينكه مناسبترين را براي خود پيدا مي كنند، غافل از اينكه اگر وسيله خاصي در ابتدا سبب ارگاسم با كيفيت خوب مي شود، ولي بعلت مصنوعي بودن اين ارگاسم و عادت كردن سيستم عصبي، آنها مجبور هستند كه روش خود ارضائي را تغيير دهند.

 

گاها خانمي كه وارد اين سيكل (خودارضائي) مي شود، نمي تواند از آن رهائي پيدا كند، مثلا اگر قبلاً يك بار خودارضايي (Masturbation) در روز با يك روش بخصوص نيازهاي وي را برطرف مي كرد، اكنون بعلت عادت كردن سيستم عصبي به ناچار بايد براي بدست آوردن همان ميزان رضايت جنسي تعداد موارد خودارضايي را زياد كند، و ممكن است اين روند افزايش تعداد موارد خودارضايي رفته رفته به رقم خطرناكي برسد كه به آن اعتياد به خودارضايي گفته مي شود.

همچنين بخوانيد : فوايد خودارضايي و جلق زدن

تفاوت خودارضايي در زنان و مردان
√ خانمها در مقايسه با مردان، خودارضايي را در سنين بالاتري شروع مي كنند.
√ زنان برخلاف مردان در بسياري از موارد اجباري براي انجام خودارضائي ندارند، در صورتيكه در بيشتر مرداني كه خودارضايي مي كنند يك نياز دروني آنها را وادار به خودارضايي مي كند.
√ وقتي يك خانم ياد گرفت كه چگونه خودارضايي بكند، معمولا اين عمل را كمتر از مردان انجام مي دهد.
√ خانمها كمتر از مردان بطور منظم اقدام به خودارضايي مي كنند، مثلا ممكن است يك خانم بدون مشكل شش ماه خودارضايي را ترك كند، در صورتيكه آن بندرت در مردان اتفاق مي افتد.
√ بر خلاف مردان روشهاي خودارضايي (Masturbation) در خانمها بسيار زياد است طوريكه يك خانم هنگام انجام كار منزل و يا تماشاي تلوزيون و يا حتي در حين رانندگي نيز مي تواند خودارضايي كند.

 

√ يكي از دلايلي كه خانمها در سنين بالاتر و كمتر از مردان اقدام به خودارضايي مي كنند اين است كه عضو جنسي مرد كاملا مشخص و بيرون از بدن وي است و مرد به راحتي در سنين پائين به حساسيت عضو جنسي خود پي مي برد، در صورتيكه اعضاء جنسي منجر به ارگاسم در خانمها زياد و اكثرا پنهان هستند و تشخيص آنها تا مدتها براي يك خانم مشكل است. مثلا پيداكردن محل كليتوريس و حساسيت آن براي بسياري از خانمها ساده نيست.

 

خود ارضايي در مردان, خود ارضايي در زنان, علل خود ارضايي در زنان

خانمها كمتر از مردان بطور منظم اقدام به خودارضايي مي كنند

 

دلايل خانمها براي خودارضائي
برخلاف مردان كه هدف از خودارضايي (Masturbation) در آنها ارضاء جنسي است، دلايل خانمها براي خودارضائي فراوان و تعدادي از آنها به شرح زير مي باشند، يعني اگر از يك خانم سئوال شود كه چرا اقدام به خودارضايي مي كند ممكن است يكي از پاسخهاي زيرا را بدهد:
- تسكين احساس نا خوشايند در واژن، چون حين ارگاسم واژن منقبض شده و ترشحات خود را بيرون مي ريزد.

- حفظ قدرت باروري
- تجربه احساس خوشايند، يكي از دلايل اعتياد به مواد مخدر آزاد شدن هورمون دوپامين با مصرف مواد مخدر است، حين ارگاسم نيز مقداري ماده دوپامين ترشح مي شود.
- ديدن فيلم هاي پورنوگرافي  منجر به خودارضايي مي شود.
- بدنبال رويا و يا فانتزي جنسي
- تعداد قابل ملاحظه از خانم هايي كه خودارضايي مي كنند هيچگونه لذت جنسي از آن نمي برند، بلكه معتقد هستند كه خودارضايي سبب بهبود استرس و خلق آنها مي شود.

- با خودارضايي خطر حاملگي و يا ابتلا به بيماريهاي مقاربتي وجود ندارد.

- تعداي از خانمها مدعي هستند كه خودارضايي سبب تسكين دردهاي دوران پريود در آنها مي شود.
- تعدادي از خانمها معتقد هستند كه ارضاء جنسي در يك رابطه جنسي طبيعي داراي ملزومات زياد و طولاني است و آنها حوصله آنرا ندارند و ترجيح مي دهند خودارضايي كنند.

- كنجكاوي جهت كشف نقاط پنهان بدن
به عنوان نكته پاياني بسياري از خانم هايي كه اقدام به خودارضايي مي كنند از عمل خود شرمسار هستند و دوست دارند كه آنرا ترك كنند. اگر دليل خودارضايي ميل جنسي زياد باشد، امروزه داروهاي موثري وجود دارند كه بدون آسيب زدن به قدرت باروري و زنانگي، ميل جنسي را به مقدار زيادي تعديل و آنرا قابل كنترل مي كنند، طوريكه با مصرف اين داروها ديگر ميل جنسي براي خانم آزاردهنده نخواهد بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۳:۴۷ توسط:مجله فارسي موضوع:

عوارض ليدوكائين داروي بي حس كننده

 

 
ليدوكائين (Lidocain) نوعي داروي بي‌حس‌كننده است كه در مواردي مثل دندانپزشكي كاربرد دارد. از اسپري ليدوكائين براي ديرانزالي استفاده مي‌شود.
مي توان گفت نداشتن يك رابطه جنسي مناسب و رضايت بخش عامل بعضي از طلاق هاي امروزي شده است. زود انزالي باعث شده است كه خيلي از روج ها از سكس لذت نبرند و دچار بي ميلي جنسي شوند.
 

در چند سال اخير محصولات مختلفي براي رفع اين مشكل روانه بازار شده است كه يكي از آن‌ها اسپري ليدوكائين است. براي افزايش آگاهي در ارتباط با اين دارو و اينكه استفاده از آن براي درمان مشكلات جنسي چه مزايا و معايبي به دنبال دارد با ما همراه شويد.

اطلاعاتي در مورد ليدوكائين (داروي بي حس كننده جنسي)

ليدوكائين چيست؟

ليدوكائين با نام دارويي و علمي Lidocain به عنوان يك داروي بي‌حسي در موارد مختلفي استفاده مي‌شود. اگرچه اين دارو براي بيماري‌هاي مختلفي استفاده مي‌شود اما نبايد آن را خودسرانه مصرف كرد و حتما بايد با تجويز پزشك مصرف يا قطع شود.

موارد مصرف بي حس كننده ليدوكائين

از اين داروي بي‌حسي در موارد مختلفي استفاده مي‌شود. ليدوكائين در جراحي‌هاي كوچك و دندانپزشكي به عنوان بي‌حس‌كننده موضعي مصرف مي‌گردد كه در دندانپزشكي به همراه كوكائين از پر مصرف‌ترين داروهاست. پماد آن در درمان دردهاي موضعي مانند سوختگي ، گزش حشرات و هموروئيد استفاده مي‌شود. همچنين اين دارو براي انسداد سيستم عصبي مركزي ، انسداد عصب ،بي‌حسي نخاعي در اطراف سخت شامه و يا زير تخاع و انسداد سمپاتيك هم بسيار استفاده مي‌شود .

مكانيسم اثر اين دارو به چه صورت است؟

متابوليسم اين داروي بي‌حسي در كبد و تا حد كمي نيز در كليه انجام مي‌گيرد. شروع اثر ليدوكائين ۲ تا ۵ دقيقه و طول مدت اثر آن نيز متوسط مي‌باشد و دفع آن عمدتا از كليه و به صورت متابوليت مي‌باشد.

استفاده از ليدوكائين در درمان زود انزالي

يكي از راه‌هايي كه اخيرا خيلي مورد استفاده مرداني كه دچار زودانزالي هستند قرار مي‌گيرد استفاده از داروهاي بي‌حسي مانند اسپري تاخيري ليدوكائين مي‌باشد. ليدوكائين بايد ۱۰ تا ۱۵ دقيقه قبل عمل جنسي استفاده شود تا اثر كند. اين داروها با بلوك كردن هدايت عصبي مانع انتقال تحريك حسي از اعصاب ناحيه استفاده مي‌شود و در نتيجه زمان رسيدن به انزال افزايش مي‌يابد. بايد توجه داشت كه استفاده از مواد بي‌حسي شمشير دو لبه بوده و استفاده زياد و نادرست از آن‌ها مي‌تواند مشكلاتي را براي فرد به وجود آورد. در اين شرايط مرد نه تنها از نزديكي هيچ احساس لذتي نمي‌برد بلكه حتي ممكن است براي مدت كوتاهي ميل جنسي خود را هم از دست بدهد و حتي قادر به انجام عمل نزديكي هم نباشد. بنابراين در صورتي كه قصد داريد از اسپري تاخيري براي درمان زود انزالي استفاده كنيد بايد از نوع مرغوب آن استفاده كنيد.

اطلاعاتي در مورد ليدوكائين (داروي بي حس كننده جنسي)

توجه داشته باشيد كه استفاده از اين اسپري تاخيري حدودا تا ۳۰ دقيقه مانع انزال مي‌گردد براي مرد شايد خيلي عالي باشد ولي براي زنان اين زمان طولاني خسته كننده بوده و مطلوب نمي‌باشد و در برخي موارد امكان تنفر و انزجار از نزديكي براي خانم‌ها وجود دارد.

عوارض داروي ليدوكائين

اين دارو عوارض گوناگوني در كنار فايده‌هايش دارد. عوارض ليدوكائين ناشي از مقدار زياد مصرف ، كاهش تحمل بيمار، همچنين غلظ زياد پلاسمايي ناشي از ورود ناخواسته دارو به رگ و همچنين ناسازگاري فرد يا حساسيت مفرط مي‌باشد. واكنش‌هاي سيستميك با مصرف اين دارو به سرعت يا با تأخير و تا ۳۰ دقيقه پس از تجويز دارو بروز خواهد كرد. عوارض سيستمتيك آن شامل گيجي ، تضعيف تنفسي ، تشنج و افت فشارخون مي‌باشد. عوارض با شيوع كم در مصرف موضعي شامل سوزش ، گزش ، ورم يا حساسيت پوست به لمس، خارش و كهير خواهد بود.

توجه داشته باشيد كه بي‌ضرري و اثربخشي مصرف اين دارو در معاينات يا به كار بردن وسايل پزشكي، به مقدار مصرف صحيح، روش مناسب، و رعايت احتياط‌هاي لازم و آمادگي جهت مقابله با مواد اضطراري بستگي دارد. در هنگام مصرف اين دارو، بايد وسايل احياي بيمار و ساير داروهاي ضروري در دسترس باشند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۲۰:۴۳ توسط:مجله فارسي موضوع: