ققنوس چت   چت باران   منزل مبله شیراز   
كارهايي كه باعث آسيب رساندن به آلت تناسلي مي شوند  مجله فارسي مجله فارسي .

مجله فارسي

كارهايي كه باعث آسيب رساندن به آلت تناسلي مي شوند

 

 

* قرار دادن لپ تاپ روي پاها به دستگاه تناسلي آسيب ميزند

قرار دادن لپ تاپ روي پاها خطر بروز ناتواني جنسي، ناباروري و همچنين بروز تومورها (بخصوص در آقايان و در برخي موارد خانم ها) را بالا مي برد. به خاطر اينكه لپ تاپ روشن باعث ايجاد گرماي زيادي در ناحيه ي تناسلي مي شود. براي مقابله با اين مشكل لپ تاپ را يكسره و بيش از دو ساعت روي پاهايتان قرار ندهيد.
اگر عادت داريد هميشه لپ تاپ را روي پاهايتان بگذاريد و كار كنيد، بهتر است از يك محافظ مناسب استفاده كنيد تا مانع رسيدن گرماي دستگاه به پاها و ناحيه تناسلي شود.

 

* پوشيدن لباسهاي تنگ احتمال عفونت دستگاه تناسلي را افزايش مي دهد

لباس زير تنگ و با جنس پلاستيك امكان بروز عفونت زنانه در خانم ها را بالا مي برد. البته اين مورد در آقايان نيز ديده شده است. محققان بر اين عقيده هستند كه پوشيدن لباس زير تنگ در آقايان باعث افزايش دماي بيضه ها شده و به كيفيت اسپرم آسيب مي رساند.

 

* زيپ شلوار خراب و سفت باعث ايجاد زخم و جراحت در ناحيه تناسلي مي شود

بر اساس بررسي هاي اين كميسيون مشخص شده است كه سالانه بيش از دو هزار مورد جراحت و زخم ناشي از بد بستن زيپ شلوار در ناحيه تناسلي آقايان ايجاد شده است. به عقيده ي متخصصان، اين جراحات در كودكان نيز رايج است، بخصوص اگر دچار  آلت تناسلي به نام فيموز باشند.
زيپ هاي خراب يا سفت كه باعث مي شود فرد به سختي آن را ببندد، احتمال چنين خطراتي را بالا مي برد. البته خانم ها نيز از اين خطر به دور نيستند.

 

* رفع موهاي زائد با تيغ، باعث زخم شدن ناحيه تناسلي مي شود

رفع موهاي زائد ناحيه تناسلي يكي از موارد بهداشتي است كه هم آقايان و هم خانم ها انجام مي دهند. در اكثر موارد بعد از رفع موهاي زائد به وسيله تيغ، جوش هايي در اين ناحيه بروز مي كنند كه گاهي چركي مي شوند. زخم ها و جراحات ناشي از اصلاح موهاي زايد نيز درد زيادي ايجاد كرده و براي التيام نياز به زمان دارند. نتايج بررسي ها نشان مي دهد كه اين زخم ها و جراحات در ناحيه تناسلي در سال هاي اخير زياده شده است و بي توجهي به اين عمل بهداشتي مي تواند دردسرساز شود.

 

ناحيه تناسلي,آسيب ناحيه تناسلي,دستگاه تناسلي مردان

زمين خوردن و تصادف با دوچرخه گاهي باعث پارگي مجراي ادرار در خانم ها مي شود

 

* احتمال وارد شدن ضربه به ناحيه تناسلي هنگام دوچرخه يا موتورسواري

ضربه ها و جراحاتي كه بعد از سقوط از دوچرخه يا موتور به ناحيه ي تناسلي وارد مي شود را جدي بگيريد. خانم ها بايد دقت كنند كه زمين خوردن و تصادف با دوچرخه گاهي باعث پارگي مجراي ادرار مي شود. از علائم اين مشكل مي توان به بروز دردهاي شكمي و لگني، خونريزي و مشكل در ادرار كردن اشاره كرد.

 

* شستشوي زياد واژن احتمال ابتلا به واژينيت باكتريايي را افزايش مي دهد
زياده روي در شستشوي ناحيه تناسلي در خانم ها احتمال ابتلا به واژينيت باكتريايي را بالا مي برد. به خاطر اينكه شستشوي افراطي اين قسمت باعث از بين رفتن فلور طبيعي (باكتري هاي مفيد) واژن مي شود و تعادل ميكروارگانيسم هاي زنده در اين ناحيه تناسلي را از بين مي برد. توجه داشته باشيد كه واژن حاوي باكتري هاي مضر و مفيد است و از بين رفتن باكتري هاي مفيد، به نفع سلامتي واژن نخواهد بود.

بخوانيد : بزرگ كردن آلت تناسلي با اين روش ها

* زياده روي در مصرف موادغذايي شيرين باعث نابودي باكتري هاي مفيد واژن مي شود

نتايج پژوهش هاي متعدد نشان مي دهد كه زياده روي در مصرف خوراكي هاي شيرين، به فلور طبيعي روده آسيب زده و حتي فلور طبيعي واژينال را نيز به خطر مي اندازند. بايد بدانيد كه ميكروارگانيسم هايي مانند قارچ كانديدا آلبيكنس به همان اندازه كه در فلور روده است، در فولر واژينال نيز وجود دارد.

 

* ليز خوردن در حمام باعث بروز مشكلاتي در ناحيه تناسلي مي شود
كف حمام هميشه خيس و ليز است و امكان افتادن و زمين خوردن در آنجا وجود دارد. به همين دليل بايد دقت زيادي كنيد. توجه داشته باشيد كه جراحات ايجاد شده در نواحي تناسلي صرفا ناشي از زمين خوردن نيست، بلكه ضربه وارد آمده از طريق تماس با لبه وان و برخورد با اشيايي كه در حمام هست نيز باعث بروز مشكلاتي براي آلت تناسلي مي شود.
اين ضربه ها و شوك هاي وارده باعث بروز خونريزي و دردهايي مي شود كه چندين روز ادامه مي يابند. اگر دردهاي ناشي از اين شوك ها بعد از يك هفته بهبود نيابد، حتما به پزشك مراجعه كنيد.

 

* در ورزشهاي توپي، اسكي يا اسنوبرد امكان آسيب رسيدن به ناحيه تناسلي وجود دارد
در صورت زمين خوردن يا دريافت ضربه، اين اشياي تفريحي ضربات جدي به ناحيه ي تناسلي وارد مي كنند.معمولا آقايان بيشتر در معرض اين جراحات و ضربه ها قرار مي گيرند.به خاطر اينكه آقايان بيشتر به فوتبال و بازي هاي زمستاني علاقه نشان مي دهند و ناحيه تناسلي آنها بيشتر در معرض اصابت ضربه است.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۳۶:۴۱ توسط:مجله فارسي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :