منزل مبله شیراز   اجاره سوئیت در شیراز   
انواع روش پاكسازي رحم  مجله فارسي مجله فارسي .

مجله فارسي

انواع روش پاكسازي رحم

 

 

خاصیت رازیانه برای زنان,واص رازیانه برای زنان

پاكسازي رحم و درمان مشكلات قاعدگي با گياه رازيانه

بسياري از خانم ها دچار اختلالات هورموني و مشكلات قاعدگي هستند.با خوردن رازيانه تمام هورمون هاي زنانه تنظيم و رحم بصورت كامل پاكسازي مي شود و احتمال تمام بيماري هاي مربوط به رحم را به صفر مي رساند.

دكتر فصيحي دستجردي در رابطه با درمان مشكلات قاعدگي در طب سنتي به گياه رازيانه اشاره كرد و گفت: «هر روز به ميزان يك قاشق چايخوري پودر رازيانه را داخل يك ليوان آب جوش بريزيد و بگذاريد ده دقيقه دم بكشد، بعد خالي و يا به همراه يك قاشق عسل و نه شكر! ميل كنيد».

وي در توضيح دليل اين تجويز گفت: «با اين كار تمام هورمون هاي زنانه تنظيم و رحم بصورت كامل پاكسازي مي شود و احتمال تمام بيماري هاي مربوط به رحم را به صفر مي رساند». فصيحي در كنار رازيانه تجويز ديگري هم د اشت و ادامه داد: «دم كرده يك قاشق نعنا خشك بصورت روزانه نيز از قويترين آنتي بيوتيك ها قوي تر عمل كرده و رحم و بدنتان را كاملاً پاكسازي مي كند».

اين محقق طب سنتي تاكيد كرد: «رازيانه مخصوص خانم هاست و براي آقايون مضر است. در ضمن خانم هاي باردار نبايد از رازيانه استفاده كنند زيرا باعث سقط جنين مي شود».

 

 

راه هاي مناسب براي پاك سازي رحم

راه حل هاي درماني خانگي براي فيبروم رحم و شست و شوي رحم.

راه هاي مناسب براي درمان فيبروم رحم و پاكسازي رحم

با اين راه و و روش هاي ساده مي توان از شر فيبروم رحم جان سالم بدر برد.يكي از بيماري‌هايي كه امروزه دامن گير دختران و زنان ما شده است وجود انواع فيبروم هاي رحمي مي‌باشد. برخي مواقع اين مشكل به صورت خانوادگي در مادر و دختران خانواده بروز مي‌كند و در صورت عدم درمان حتي ممكن است منجر به ناباروري و مشكلات و عوارض ديگري گردند

كه با توجه به رواج زياد اين گونه مشكلات زنان، افراد بيش از گذشته نگران دچار شدن به اين بيماري هستند؛ لذا رعايت توصيه‌ها و تدابير مربوطه براي پيشگيري از ايجاد فيبروم هاي رحمي بسيار ضروري مي‌باشد.فيبروم در صورت خفيف بودن با دارو رفع مي‌شود و در صورت زياد بودن با لاپاراسكوپي برداشته مي‌شود. اگرچه، علت فيبروم مشخص نيست اما رشد آن با هورمون استروژن ارتباط دارد .

راه حل هاي درماني خانگي براي فيبروم رحمي

پاكسازي رحم

  • دوره اول شستشو

يك عدد vaginal سرنگ (Vaginal Syringe)
فيبرم نوعي كيست است كه زاييده استرس ھا است . فيبروم فرد را دچار بحران داخلي ميكند و زير شكم احساس درد به وجود ميآورد يا چيزي ھميشه به شكم فشار آورده و باعث درد ميشود .
يكي از علل به وجود آمدن فيبروم ھا يبوست ھا است دلايل بعدي عصبانيت ھا، كثيف بودن خون، پريود ھاي سنگين ، نشاسته ھا،غذاھاي سرخ شده كه باعث آلودگي خون ميشود، است .

خوراك اصلي فيبروم خون است و ما اگر جلوي خون را بگيريم فيبروم از بين ميرود. فيبروم ھا چسبيده به عضلات رحم است و با پاكسازي و شستشوي اندام تناسلي يا Reproductive ميتوان اين پديده را برطرف كرد.كسانيكه چرك دارند و يا Liquid (مايع) ھمراه با چرك ازشان خارج ميشود و كسانيكه در ھنگام ادرار سوزش دارند ھم ميتوانند اين شستشو را انجام دھند .كسانيكه ھيچ مشكلي ھم ندارند ميتوانند اين شستشو را جھت پيشگيري انجام دھند.

اين شستشو بسيار كم ھزينه است ولي نياز به پيگيري دارد.
اين شستشو بين ساعت ۹ صبح تا قبل از ۱۲ ظھر بايد انجام شود.
۲/۵ تا ۳ ليوان آب را ميگذاريم بجوشد بعد زير حرارت را كم ميكنيم تا از جوش بيفتد سپس ۱ قاشق غذا خوري زردچوبه را در آب ريخته سريع درب ظرف را ميبنديم چون بخار زردچوبه نبايد به بيرون برود سپس ميگذاريم تا در داخل آب حل شود زير شعله را خاموش كرده ميگذاريم تا ولرم رو به سرد شود كه انگشت را نسوزاند.

سپس بسته به چاق يا لاغر بودن فرد ۱ تا ۲ بالش ميگذاريم و روي آن پلاستيك ميكشيم و به صورت طاق باز روي زمين ميخوابيم و پاھا را به ديوار تكيه ميدھيم به طوريكه باسن و رحم شيب پيدا ميكند به سمت بدن .

مرحله ۱)

سپس محلول آب و زردچوبه را در سمت راستمان ميگذاريم موضع را چرب ميكنيم و در دست چپمان پنبه الكلي نگه ميداريم.اول سر سرنگ را با پنبه ضد عفوني ميكنيم سپس سرنگ را پر كرده تزريق ميكنيم. (اين كار براي افراد باكره ھيچ منعي ندارد چون اين سرنگ در ابتداي كانال قرار ميگيرد)
با فشار تزريق ميكنيم تا وارد رحم شود سپس سرنگ را در جايي تميز ميگذاريم و اول زير شكم را در جھت عقربه ھاي ساعت ماساژ ميدھيم بعد گودي كمر را ماساژ ميدھيم مجددا زير شكم را ميماليم بعد با سه شماره به آرامي به سمت چپ برميگرديم .

سپس باسه شماره مجددا به وسط برميگرديم و با سه شماره و به آرامي به سمت راست برميگرديم اين كار باعث ميشود مايع كامل در رحم رفت و آمد كند و جرم ھاي ديواره رحم شستشو داده شود.زردچوبه يكي از قوي ترين ضد عفوني كننده ھا است . و در اين مرحله چرك از بين ميرود . اين كار بايد بين ۷ تا ۱۲ دقيقه طول بكشد سپس به دستشويي رفته تخليه ميكنيم و وارد مرحله بعد ميشويم.

مرحله ۲) با ضد عفوني سر سرنگ شروع ميشود مثل مرحله اول با اين تفاوت كه اين دفعه ۲ پمپ تزريق ميكنيم و زمان آن ۲۰ دقيقه ميشود.مرحله ۳) مثل مرحله ۲ با ھمان زمان است عصر ھمان روز بين ساعت ۵ تا ۷ عصر انجام ميشود مثل ۳ مرحله قبل با زردچوبه انجام ميشود.

  • دومين دوره شستشو

بين ساعت ۹ تا قبل از ۱۲ ظھر روز بعد انجام ميشود
۲/۵ تا ۳ ليوان آب را ميگذاريم بجوشد بعد زير حرارت را كم ميكنيم تا از جوش بيفتد سپس ۱ عدد چوب دارچين را در آب ريخته سريع درب ظرف را ميبنديم چون بخار دارچين نبايد به بيرون برود سپس ميگذاريم تا در داخل آب حل شود زير شعله را خاموش كرده ميگذاريم تا ولرم رو به سرد شود كه انگشت را نسوزاند . و مثل سه مرحله شستشو روز قبل را با اين محلول انجام ميدھيم
بين ساعت ۵ تا ۷ عصر مجددا اين كار را با دارچين انجام ميدھيم
*اين شستشو حتما بايد با چوب دارچين انجام شود چون پودر دارچين خواص چوب را ندارد.

  • سومين دوره شستشو

از شب قبل به اندازه ۲ بند انگشت زنجبيل تازه را پوست كنده و قاچ ميكنيم و داخل ۲/۵ تا ۳ ليوان آب ميريزيم تا كاملًا بجوشد و صبر ميكنيم تا كاملا ولرم شود و شستشو را مثل مرحله قبل تكرار ميكنيم.
زردچوبه در روز اول چرك را از بين ميبرد .دارچين در روز دوم مستقيما وارد كليه ميشود و كليه را قوي ميكند و باعث بالا رفتن اكسيژن در كليه ميشود.

زنجبيل از محيط استفاده ميكند و سموم داخل عضلات رحم را از بين ميربرد و مواد غذايي زنجبيل وارد عضلات شده و عضلات قواي بسيار زيادي ميگيرند.در فيبروم ھا Heat بالا و التھابات بيش از حد داخلي باعث به وجود آمدن فيبروم ميشود .

  • نكته بسيار مھم در اين شستشو اين است كه بعد از انجام اين عمل بايد تمام لباس زير ها، زير پوش ھا و حتي جورابھايمان راعوض كنيم چون ميكرب ھاي قبلي در آنھا وجود دارد و اگر عوض نشوند باعث برگشت ميكرب ميشوند.

اگر نتوانستيم بخريم ميتوانيم ۲ تا ۳ ساعت لباسھا را بجوشانيم و بعد اتو كنيم بعد بپوشيم ولي اگر بخريم خيلي بھتر است.ھمسر شخص بايد در حمام زنجبيل استفاده كند تا دوباره ميكرب برنگردد.
تمام لباسھاي زير، زيرپوش و جورابھاي ھمسرمان را ھم بايد تازه بخريم.
۵تا ۷ روز بعد ھمين كارھا را مجدد بايد انجام دھيم اگر اين شستشو را طوري تنظيم كنيم كه شب قبل و صبح ھمان روز شستشوي روده بزرگ را انجام دھيم ، بسيار مفيد واقع ميشود.

حمامGinger (زنجبيل)

حدود نيم كيلو زنجبيل را بدون پوست كندن خرد ميكنيم در ۳ تا ۴ ليتر آب ميريزيم تا ۳ ساعت بجوشد سپس آن را صاف كرده و بين ساعت ۹ تا ۱۱ شب آب وان را باز كرده و اين آب صاف شده زنجبيل را به آن اضافه ميكنيم و در وان به مدت ۴۵ دقيقه ميخوابيم. اول كه وارد وان ميشويم آب قھوه اي روشن است ولي بعد از ۴۵ دقيقه قھوه اي تيره ميشود.سپس از وان بيرون آمده و به رختخواب ميرويم.
زنجبيل رحم را سم زدايي (Detoxification) ميكند و ديواره رحم را ترميم ميكند .زنجبيل خاصيت آرامش بخش دارد. زنجبيل ميسوزاند ولي سوزش آن با فلفل بسيار متفاوت است اگر سوزش احساس شد نشان دھنده مبارزه زنجبيل با ميكرب است و نشانه بسيارخوبي است.

راه حل هاي درماني خانگي براي فيبروم رحمي

با خوراكي هاي زير به پاك سازي رحم خودتان كمك كنيد.

اين مواد غذايي عبارت است از:

ماهي: ماهي مانند تن و سالمون ورم بافت را كاهش مي‌دهد. ماهي حاوي اسيد چرب است كه در كاهش التهاب فيبروم رحم و ناراحتي‌هاي ايجاد شده موثر است. روغن موجود در ماهي براي رفع فيبروم موثر است.

برنج سبوس دار: با مصرف فيبر، سموم از بدن دفع و ميزان هورمون‌ها متعادل مي‌شود.
كلم بروكلي: سبزيجات ارگانيك مانند كلم بروكلي و اسفناج براي درمان فيبروم مفيد است.

سركه سيب: مصرف يك قاشق سركه سيب براي رفع فيبروم هاي دردناك مفيد است. سركه را با سالاد مخلوط كنيد تا سيستم بدن پاك‌سازي شود. تصفيه كليه و كبد مهم‌ترين اقدام براي داشتن يك رحم سالم است.

زردچوبه: اين ادويه، آنزيم‌هاي حمايت كننده كبد را كه براي سم زدايي كبد لازم است، افزايش مي‌دهد. اين ادويه، توليد صفرا را كه باعث كوچكي فيبروم مي‌شود، افزايش مي‌دهد.

ريشه قاصدك: براي كوچك كردن فيبروم بايد مواد غذايي مناسب مصرف كنيد. افزودن ريشه قاصدك به يك فنجان چاي داغ مي‌تواند توليد صفرا را افزايش دهد كه در نتيجه كبد پاك‌سازي مي‌شود.

گوشت بدون چربي: گوشت بدون چربي يا گوشت سفيد را جايگزين گوشت قرمز كنيد. مصرف گوشت قرمز، ميزان استروژن را افزايش مي‌دهد.

راه هاي مناسب براي پاك سازي رحم


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۴:۲۲ توسط:مجله فارسي موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :